bugün

boyları devrilsin işşallah,

boyunları altlarında kalsın şerefsizleeerrr!!

adiler namussuzlar. * ulan gülüyorum sadece ha, yahu ne sallıyorsunuz be? siktir edin gitsin? hala daha şu sözlükte ciddiye alınacak yazı ile alınmayacak yazıyı ayırt edemiyorsanız, yiyin kendi kendinizi!!

anası varmış da bacısı varmış. oldu olacak şeyde deyin la; "aynını senın bacına yapsalar iyimi olum ha iyimi?"

moderatöre bir örnek daha; (bkz: donuz butonu neden gelmeli) sorusuna bir cevap daha... okumak istemeyenler haklı olarak ekler donuz butonuna rahat eder abi.
kırk oldu heralde bu entry ile donuzun gelmesi gerekliliğini vurguladığım?
yahu olmadı bi açıklama yapın, şu nedenden olur yada şu nedenden olmaz deyiverinde insanlar ikide bir aynı şeyleri konuşup durmasın. başka bir çare düşünelim.
kadın yazar avına çıkmış ergenlerdir.
sol frame'de, entryler'de düşünce bazında birleşip, kadın gördüğünde anında birbirlerini satarlar.
gün gelir tükürdüğünü afiyetle yalarlar.
romantik prens kıvamında gezen çakal olurlar.
ezik adamlardır. çünkü türk kadınlarından yüz bulamamışlardır. türk kadını derken bunları kim doğurdu acaba sorusunu akla getirir.
an itibari ile uludağ sözlükte ayyuka çıkan durumdur.
kendileriyle yatmadıkları için evde osbir çekmekten nasır tutan elleriyle türk kadınlarına bok atarak sol frame yi katleden yazarlardır.
orada burada ezilip, sözlüğe nefretini kusan yazarlardır.

(bkz: kuyruk acısı)
kızlarına saldırmalarına laf etmeyeceğim fakat kadınına ASLA laf söyletmeyeceğim olgudur. ben bile arada laf ederim aşağılarım ama tamam türk kızlarına ne bok derseniz deyin ama türk kadını dünyanın en iyi kadınıdır huy olarak. sevdiği adam veya eşi için canını bile verebilir. yabancı ülkelerin kadınları ile türk kadınlarını kapıştırdıkmı havlu atar yabancılar tabi istisnalarda var ama genel olarak böyledir. ama türk kızları- bakın kadınları demiyorum türk kızları dünyanın her konuda dünyanın en kötü hatta iğrenç kızlarıdır fizik ve kimyaları sıfırdır(yani dış ve iç güzellikleri).anlamanız için LÜTFEN AMA LÜTFEN BiRKAÇ GÜN SOKAĞA ÇIKIN.
türk kadınlarından fena ayar yemiş izlenimi bırakan yazarlardır.
(bkz: kedi)
(bkz: ulaşılamayan ciğer).
türk kadınının içinde annenizin de olduğunu unutmayın lütfen.
ulaşamadığı ciğeri kötülemekte sınır tanımayan yazarlardır.
istediklerini elde edemedikleri için saldıran kişilerdir.
maldır. lakin para etmez.
ahlaksızlıktır. bu tür insanlar kadına bakış açısı, köleleştirme, feodal bakış açısıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=sfwncWtF5IM
direkt olarak türk kadınının geneline saldıran kitle değildirler. sözlük yazarları tarafından yanlış anlaşılıp tepkiye maruz kalmış kesimdir. kesinlikle yazar arkadaşlar türk kızını değil 'kendine bakmaktan aciz türk kızı'nı lanetlemektedirler.
Bir kadından değil peçeteden doğmuş sözlük yazarlarıdır.****
kadın yazarlara; eh yetti be, git rus karı bul. Dedirten erkeklerdir. Türk kadınıda sanki onlara bayılıyordur.
bazıları, türk kadını verse, nefessiz siker.
çok ayıp eden sözlük yazarlarıdır.
türk kızlarından, yüz bulamamış işsiz güçsüz, yazdıkça azan, azdırdığını sanan, bulaştıkça çoğalan, yeşil sermaye mahsülüdür. ya da troll tam emin olamadım.
%99u türk kızıyla evlenecek olan yazarlardır.
kalbi kötü ondandır. sana o aşağılama hakkını kim verdi lan? sanarsın kendi brad pitt.
türk kızlarına erişemeyecek kadar küçüklerdir.bir erkek olarak türk kızlarından iftihar ediyorum.özelliklede yabancı kızları tanıdıkça.
mastürbatör gençliktir. bir kadınla nasıl iletişim kurulacağını bilmedikleri için sevgili bulamayan, misoginist bit yavrularıdır.

akılları başlarına gelir elbet ama sağlam dayaklar yemeleri lazım önce kadınlar tarafından.
hadımlığı bır an için dusunduren yazarlardır.