bugün

Annesi, ablası, küçük kardeşi, eşi vs. istisnasız bakın istisnasız haklı çıkmaları.
Tv'de Evlilik programı görünce kitlenmek ve ardından gıybet. addams ailesi gothiği olarak ben bile yapıyorum. Hipnoz ediyorlar sanırım.
Kıyı parası biriktirmek, ceza olarak kanepe.
Kadın olmaları.
birbirlerini kıskanmalarıdır.
milyonlarca insanin ortak bir ozelligi nasil olur bi anlatsaniza.
Kesinlikle anlaşılmaz olmak . Kendimi anlayamıyorum bazen bir erkekten bunu beklemem anlamsız bu yüzden . Yapmayın kızlar .
hem cinslerini yolda yürürken baştan aşağı süzmeleri.
-Tunç, berille çocukluk arkadaşı öyle bişey hayatta düşünmez.

görsel
Tripte kesinlikle bir numarayız!.:D
Anne olduklarında "eğer utanmayacaksan ben gideyim ekmeğe!"demeleridir.
piçlere verip karşılarına namuslu çıkınca vermemeleri.
üstün yemek yapma becerileri. gerisi benim pek umrumda değil.
hepsi türk kadını.
Tabiki de trip.
evet bunlar özellikle türk kadını özellikleri . japon kadın olsaydı asla böyle yapmazdı.
Türk erkeklerine olan sonsuz sabır ve tahammül sınırları olması.
Kendinizi mükemmel sayıp Türk kadınına giydirmek de ayrı ironi tabi.
keşke bir kadında türk erkeklerinin ortak özellikleri diye başlık açsa herşeyi anlatırım .
Istisnasız hepsinde görülen bir mesaj atma bahanesi olarak :
(img:#1218473)
erkeklerin analog kadinlarin dijital oldugu bir donem de surum farki oluyor ornek olarak ioss 6 ile ioss 10 ayni degil guncelleme lazim bu hatunlara.
çamaşır suyuna aşırı düşkünlük. ben çamaşır suyunu bu kadar çok seven ikinci bir kadın milleti daha görmedim efendim. çok millet gördüm evet. ama çamaşır suyunun bizlerin hayatındaki yeri ve önemi gerçekten bir başka. teşekkürler ayşe teyze, teşekkürler. viva la çamaşır suyu!
o mu daha güzel ben mi? diye sorarlar
alışveriş hastasıdırlar.
trip atmada balkan ve avrupa şampiyonlukları vardır.
Show me The money.
Zekidir.
bir yaştan sonra yada en başından beri küfretmeden argo konuşmaları.
sansüre hiç gerek kalmaz onlar varken. hem söyleyeceğini söyler hem de kendini sansürletmez.