bugün

herzaman ihtiyaç duyulan yapılanma. rusların yaptığı gibi hainleri yurt içi ve dışında avlasa mis gibi olurdu.
tabi günümüzde zor olurdu , her yer kamera. teknoloji ile de araları iyi olmalı.
görsel
yol yabdı, demiş vallaha vizyon inanılmaz, tam milletvekili olacak kalite var.
Beklenenin ta kendisi.
düşlediğimiz oluşum.
Gözlediğimiz oluşum.
özlediğimiz oluşum.
1970'lerin başından itibaren faaliyet göstermiş, kimilerine göre ASALA ile ciddi mücadeleler vermiştir, 12 eylül 1980 darbesinden sonra ki dönemde esrarengiz bir şekilde ortadan yok olmuş, ve gene kimlerine göre 1987 yılında kurulan JiTEM ile bağlantılı olarak geri dönmüş ve 90'lı yıllar boyunca faaliyet göstermiştir.

ideolojik çevreler tit'i kendi düşüncelerini baz alarak nitelendirir.

kimilerine göre kurtarıcı bir oluşum, kimilerine göre terör örgütüdür.
Maalesef ki yok böyle oluşumlar.
komiktir.
Sadece konuşulmakta olandır. Hani icraat? Hani intikam?
Beni aralarına almamış Tugay.
Niye almıyorsunuz beni ha kardeşlerim. Ağzım sıkıdır. Silahlar konusunda eğitimim var. Yakın koruma, koruma çemberi gibi konularda Türkiye de ilk 100 deyim. Alın beni allah aşkına.
sözlükte konuşulmaktan başka pek bir icraatları yoktur.
hep laf hep laf.
(bkz: türk milliyetçi cephe) adı altında türk milletine hizmet ediyor olabilirler.
bir dönemler knight online, silkroad türü online oyunlarda hemen hemen her clanda bulunan isim.
faal olduğu dönemde pkk nın yaptığı kaçakçılığı kendileri yapmıştır, amacına ihanet etmiştir.
Sınırlarda uyuşturucu ve silah kaçakçılığı yapan pasif örgüt. günümüz şartlarında devlet desteği olmadan bir halt yapamaz. Sivil bir direniş örgütüde değildi.

Zamanında körfez savaşından kaçan bir ıraklı subay türkiye ye sığınmış. Türk vatandaşlığı almış ve mersin de askerlik yapmaktaydı. cem ersever ve ekibi bu adamı mersin deki bölüğünden alıp hastası var bahanesi ile diyarbakıra götürüyor. Diyarbakırda ise ırak istihbaratından iki eleman gelip, cem ersever e 100 bin dolar veriyor ve subayı ırak a götürüyor.

cem ersever in ekibindeki bir yüzbaşı bu olaya sessiz kalmayacağını söylüyor. Ve ertesi gün nöbette iken gece eğitimi yapan ıspartalı bir er tarafından yanlışlıkla vurularak öldürülüyor.
tehdit mesajlarıyla gündeme gelen fakat icraat yapamayan türkçü oluşumdur.
andersen den masallar.
kıbrıs savaşı sırasında rumlara karşı kurulmuş bir örgüttür aslında. (bkz: aslında ile başlayan her şey yalandır)
var olmayan örgüttür. ne adam öldürmüşlerdir, ne ortaya çıkmışlardır. haliyle kimsede açığa çıkmamıştır.
şehir efsanesi değildir ama mazide kalmıştır. bitirilmeye mecbur bırakılmış oluşumdur.
artık faaliyet göstermeyen oluşum.
(bkz: şehir efsanesi)
sürekli olarak atıp tutan, ama atıp tuttuğuyla kalan faşoların örgütü. hani bir insan vardır ya, sürekli uyuz olduğu insanlara tehditler savurur, ama icraata gelince hiç bi bok yapamaz. tit in durumu da buna benziyor işte. ortalığa tehditler savuruyor, ama iş eyleme gelince ortalarda gözükmüyor. 15 ağustos a kadar türkiye den gitmezlerse agos ve evrensel i bombalayacaktılar, ne oldu? ben söyleyeyim, yalan oldu.