bugün

bütün komploların aksine, Devlet, Spor mahkemesi adı altında bir resmi adalet kurumu açıp, vergisi, şu su, bu su, şike iddalari ile sırf bu kurumları açabilmek için türk futboluna lekeyi de sürmüş olabilir..

bilemiyorum.
devlete leke sürmek için ugraş veren ergen yazısı olabilirmi. Yapılmıştır vardır ve bu pislik temizlenecektir. bu kadar ortalık ayaga kalkmışken suçlular aklanır olay kapatılmaya çalışılırsa asıl o zaman türk futbolu sıçar.
devlete leke sürmek kimsenin haddine değildir, hükumet icraatıdır bunlar. (#12612391)
(bkz: tff nin ince detayını fark edemeyen bizler)
Ya şimdi birşeyler yazicam hemen fanatik gözü dönmüş kitleler linçe başlayacak. Allah tan malatyaspor taraftarı olduğumu ve 3 büyüklerin hiçbirini tutmadigimi herkes biliyor da sen şu takimlisin diye giremiyorlar.

Türk futbolunda şike vardir. Bunu Fenerbahçe ve Galatasaray fazlasıyla yapmıştır. Beşiktaş ve Trabzonspor da gücü yettiği ölçü de bu pisliğe bulaşmistir. Bunun futbolla alakası yok. Turkiye de hak hukuk adalet namına birşey olmadığından kazanmak adına herşeyi deneyen zihniyet futbolda da her türlü yolu denemiştir. Fatih terim Galatasaray ile 6 lig şampiyonluğu yaşadı. Ben Galatasaray taraftarı olsam bunların 3 ünde doğrudan şaibe olduğunu açık açık kabul ederim. Aziz yildirim in son 10 yılda cevirmedigi dümen kalmadı. Yıldırım Demirören, ibrahim haciosmanoglu gibi tipler Beşiktaş ve Trabzonspor da başkanlık yaptı. Bu adamların durust , adil oldugunu kim idda edebilir.

Türk futbolu boka batmış durumdadır. ispatlanamayan onlarca kritik maçın sonucu maç öncesinde tayin edilmiş taraflar bu işten büyük maddi voleler vurmuştur.

Şimdi böyle dedim diye herkes bana sallayabilir de ne yani masum mu ulan 3 büyükler? Gs ve fb taraftarı birbirine laf sokup duruyor. iki tarafında elinde o kadar hakli doneler var ki işte her 2 taraf ta o kadar boka batmış durumda.
fenerbahçe şikecidir. türkiye'ye şikeyi getiren galatasaray'dır. beşiktaş da sütten çıkmış ak kaşık değildir.

türk futbolunda şikeyi özetledim.
yine bir maç 2/1 bitti.
yine bir maç dönmeyecekkten götten uydurma penaltıyla maçı çevirttirdi hakemler.

birileri çok güzel para kazanıyor bu işlerin arkasında.
emin olun.
içinde g.a.y harfleri bulunan bir kulüp getirmiştir. zamanında 14 senelik hasrete son vermek için malatyaya arabalar ve para dolu çantalar göndermişlerdir.

https://www.youtube.com/watch?v=XbI29Y6lx8A
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar