bugün

ben kendimce bir gozlem yaptim. turk arkadaslarima siz savasci bir milletsiniz deyince cok mutlu oluyorlar gurur duyuyorlar tarihleriyle irklariyla. ama ornekleriyle anlatip siz aslinda tarihte barbarlik yapmissiniz deyince kabul etmiyorlar.
senin mudahelen olmayan bir olayda/olaylarda nasil koru korune savunur/karsi cikarsin anlamiyorum. kavimler gocuyle ovunmek nedir arkadas* bazi seyleri yine anlayabiliyorum da bu dusuncenin uludag sozlukte ayni dogrultuda -ustelik buyuk cogunlugunda- zemin bulmasini anlayamiyorum.
hele burasi bizim memleketimiz begenmeyen, uslu durmayan cekip gitsin diyenler once oturup biraz tarih okusunlar bu topraklar gercekten \\\'sizin\\\' mi onu ogrensinler.
(bkz: eksileneceğini bile bile yazmak).
türkçe biliyordur.
doğru demiştir. türk milleti barbar, ve ırkçı bir zihniyete sahiptir.

siz kendinizi ne sanıyorunuz? kürtlere ağıza alınmayacak laflar söyleyeceksiniz, sonra kürtlerin size barbar demesini kabullenemiyeceksiniz. yok öyle. kaldi ki doğru olan bir duruma vurgu yapılmış burada. barbar bir millet değil misiniz?
Türklerin ve Kürtlerin birbirleri ile sorunu yoktur. Bazı devletlerin planlarından dolayı bu iki kardeş kavga ettirilmek isteniyor. PKK kesinlikle Kürtleri temsil etmiyor. Nasıl ki Müslümanlar aleyhine propaganda yapabilmek için birtakım terör grupları ihdas edildi ise Kürtler aleyhine de bu yapılmak istendiği için PKK kurulmuştur.
Hepimiz barbarız. Sıkıntı yok.
türklere karşı hiç bir şekilde kardeşlik duygusu beslemeyen kürttür. kürtlerle kardeşlik hissiyatı beslemeyen türklerle aynı eşit derecede oranda şeref yoksunudur.