bugün

Ülkenin getirildiği hale güzel bir özet niteliğindedir.
linç edilmeyi hak etmiş polistir. Derhal görevden alınmalıdır. Atatürkle , cumhuriyetle , türklükle sorunları olanların polisinden ne beklersin ki..
hayaldi gerçek oldu sloganıyla başlamıştır.
pkkya insan hakları, kemaliste indir copları lafını benimsemiş cemaat polislerinin sıkça yaptığı şeydir.
kendi emellerine türk bayrağını alet edene atılmış tekmedir. ben de artık karar verdim, elimde bayrakla tüm dükkanların camlarını kıracağım, polis beni almaya geldiğinde de "türk bayrağı açtım diye içeri alıyorlar :(" diye ağlayacacağım. evet güzel bu.

ben de kaç yıldır bayramlarda evimin balkonuna türk bayrağını asıyorum ama bizi dövmek üzere eve dalan bir polis olmadı henüz.
o kadar insan o bir avuç polise hiç mi bir şey yapamıyor onun o tekme atan ayağını kırmak lazım.
akpkk polisinin tekmesidir.

bez parçası açılsa durup seyrederdi sayın şahış.
muhattabı ülkeyi bölmeye çalışan tüm pkk'lı, şeriatçı, yobaz soysuzlar olması gereken tekmedir.
büyük ihtimalle pkk sempatizanı polisin yaptığı harekettir. gelsin o polis dava etsin beni.
yarın şehit olduğunda kendisini yine tekmelediği halk omzunda taşıyacaktır.

emniyet artık bitmiştir.
kendi ülkemizde bile deplasmanda oynadığımızın göstergesidir.
pkk sempatizanları yürürüken kedi, türk vatandaşı yürürüken aslan olan, hükümetin paralı askerinin attığı tekmedir. işte bu sebeptendir ki ölen hiçbir polise acımam.
olaya at gözlükleriyle bakanların haklı sitemi...
videoyu dikkatli izleyin (videonun üçüncü saniyesi), ilk tekmeyi kim atıyor? bayrağın altına saklanıp müşanakaşayı başlatan kim?
o bayrak için ölüyor o insanlar. siper edip pis işlerine alet etmiyorlar! kendilerini o bayrağın önüne siper ediyorlar...

zamanında sendika başkanları polise gül uzatıp buyrun validenize verirsiniz derken de aynı riyakarlık vardı hala aynı riyakarlık. türk medyası nasıl yönlendirirse o yöne giden sığ beyinleri de es geçmemek gerek.

ben bayrağın altına saklanıp tekme atan vatandaştan daha büyük bir şerefsiz göremedim o sahnede...
bu vatandaşların vergisiyle maaşını aldığı için "yediği çana pisleyen" sözünü hatırlatmıştır.
memlekletin geldiği içler acısı halin en acı örneğidir.
Acaba gerek hükümet gerekse Ankara valiliği ne istihbarat almıştı da güvenlik nedeniyle cumhuriyet yürüyüşü'ne izin verilmedi.
Peki şimdi daha mı iyi oldu?
Bayrağını açan vatandaşı joplayan, gazlayan polisler.
Yollara bir dökülecekken 5 dökülen vatandaşlar.
Şu bir gerçek ki bu hükümet hiç bir şekilde kriz yönetmeyi bilmiyor, bilmeyecek de.
Diplomasi diline hakim olmayı bir yana bırakalım bunun ne olduğunu bile bilmiyor.
Sanıyor ki asarak, keserek, tehditler savurarak engellenebilir herşey...
Olmuyor işte kardeş... Olmuyor, olmayacak...
Bu şekilde yapamayacaksın.
Hani seçim sonrası balkona çıkıp "ben bana oy vermeyenin de başbakanıyım" demeler...
"Pkk ile görüştüğümü ispat etmeyen şerefsizdir" lafı gibi havada kalmadı bu vaatler.
Yahu ne alevilerin başbakanı olabildiniz, ne laiklerin, ne atatürk'ü sevebildiniz ne de onlara kendinizi sevdirebildiniz.
Bu şekilde giderek küçüleceksiniz...
Biz değil dünya görüyor artık, dünya söylüyor.
Rusya Devlet başkanı'na da posta atmaya kalkıyorsun...
Herşey daha kötüye gidiyor... Kontrolden çıkıp irtifa kaybeden uçak gibiyiz.
Düşüyoruz be...
Kimsemi görmüyor içinizden.
Avrupa Birliği'ne gireceğiz diye götlerini yalıyordunuz... Adamlar ilerleme raporunda sizi eleştirdiler diye kameraların önünde ilerleme raporunu falan yırtmalar.
Yahu kendinizde misiniz siz hala...
Gerçekten siz misiniz Suriye'ye insan hakları ihlalleri için müdehale edilmesi gerektiğini savunan...
Dünya kamuoyu önünde kim takar şimdi sizi be...
diyarbakırda aman kargaşa çıkmasın diye g.tlerin ellerinde ki bez parçalarına alamayan (türk diyemiyorum) polisin türk bayrağına yaptığı saygısızlık.
rezalet kelimesinin karşısına türkçe sözlüklerde tanım olarak kullanılabilecek hadise. bunu da gördük ya daha ne olsun.
bu gidişle bu halk daha çok tekme yer. akepenin yüzsüzlüğü iyice ele aldığının kanıtıdır.
gözümün önünde polis saçı açık kadına sen başta saçını kapatta öyle gel diye bağırıyordu. yüzümüze karşı adamlar tehditler savurdu. hiç boştan yere su sıkıldı. ayaklarım hala ıslak. metro alt geçitlerine gaz bombası attılar gülüşerek.
ne hallere düştük gerçekten. cumhuriyetin gerçek sahipleri halk hiçbir zaman bu kadar zorbalığa maruz kalmamış ve bu denli aşağılanmamıştı. kutlamaya polis müdahele etmese en küçük sorun yoktu.
ama sonunda anlaşıldı ki halkın önünde hiçbir güç duramaz!
yarın birgün bir köşede ölse, utanmadan tabutuna türk bayrağı örtülecek adamdır. ziyan.
ampül akepenin ampül polisidir. bütün polislerin hepsi ampül değildir hepsine ampül demek istemem ama bütün akepeliler ampüldür. videoyu izledikçe 10 sene de nereden nereye geldiğimizi gösteren bir görüntüdür. adım adım türkiyenin getirildiği durumdur.

10 sene önce ilkokullarda kuran dersi verilecek, bütün okullar imam hatip olarak çevirilecek, 9 yaşında kızların başı örtülecek, bayramlarda Atatürk büstlerine çelenk koymak yasak olacak. türk bayrağı açanları polis coplayacak. 29 ekimde yürümek isteyenleri gazlayacak, genel kurmay başkanı dahil binlerce subay terörist diye içeri tıkılacak, pkk lı teröristler için bir sınır kapısına mobil mahkeme kurup beraat kararı verdirilecek, Atatürk'ün kurduğu TBMM içinde milletvekilleri çıkıp türkiye toprakları içinde kürdistan federasyonunun kurulmasını talep edecek, azerbeycan bayrağını yasaklanacak, ermenistan tanınacak, kktc rumlara verilmek için gümüş tepsi de sunulacak, iran, ırak, suriye, rusya, israil bütün komşuların düşmanlığını kazanılacak, AB raporları çöpe atılacak, dünyanın en pahalı benzini kullanılacak, laikliği kaldıracam, atatürk e, ismet inönüye adı geçtiği her an hakaret edilecektir, şakirt zenginler yaratılacak, mahkemeleri ve hakim savcı atamalarını yapan kurumun üyelerini meclise seçtirilecek...

akepe 10 sene önce ilk defa seçime girerken bunları yapacam deseydi nasıl olurdu acaba dedirten durumdur..
ankara'da bugün olan olaydır. ulus'ta türk bayrağı açan vatandaşımıza polisler tekmeyle müdahele etmiş. bu polis devletin mi polsi, akp'nin mi? cevap açık sormaya gerek bile yok.
`http://www.haberturk.com/...yragi-acana-polis-tekmesi`

edit: şakirtler kudurdu, eksiler geliyor. ne oldu zorunuza mı gitti gerçekler?
yaşasın cumhuriyet diye bağıranlara da biber gazı sıkan polistir.
akepe polisidir.