bugün

ey dostlar;
Bu durum uzun zamandır beni rahatsız etmekte, çevremdeki bayanların cogu acık oldugundan arada yolda yada farklı yerlerde görüyorum.
Uyuz oluyorum, sinir oluyorum resmen etrafımda dolaşmayın. Kalbinizi kırarım anlayın sevmiyorum sizleri.
(bkz: ismiyle müsemma)
Türbanlı bayanlarda sana sinir oluyor aga.
onlarda sana hayran değil ki.lgbtlerin bile toplum içersinde dolabilmesine saygı gösteren tipler nedense bir bayanın hayat ve giyim tarzını eleştiriyor.bırakın artık bu kafaları, insanları kendi bedenleriyle yalnız bırakın.dekolte giyinen bir bayanada öyle yaklaşın, çarşaf giyenede.
Subjektif kirliliktir.
Misal baska biri de senin giydigin dusuk bel kottan ve joleleyip kirpi gibi diktigin saclarindan rahatsiz olabilir. rahatsiz olduguyla kaliyorsa sorun yok. Ama seni asagilayici ifadeler kullaniyorsa ( apaci, mal, hödük vs.) Ve sana toplum icinde yerin yok diyosa cok ayip ediyordur.
InsanlarIn örtünme tercihine saygım var. Lakin başlarının üstüne (artık nasıl yapiyorlarsa), şekillendirmek için bişeyler mi ekliyorlar, yastık mı koyuyorlar nedir, o kafa uzaylı gibi oluyor ya; işte o gerçekten hoş görünmüyor.
(bkz: çirkin görüntü kirliliği)
(bkz: Güzel görüntü kirliliği)

türbanın dış görünümü hakkında yapılan bir eleştiri.
Farz olmaktan çıkıp tarz olmaya giden tesettür anlayışı gerçekten de hiç hoş durmuyor.
kimse kimseyi yargılayamaz. Sevmek zorunda degilim.
inan annenin götünü başını açıp verdiği görüntü kirliliğinden kötü değildir.
onlar da insan. kapanmak ciddi bir sorumluluk. layıgınca yaşamak isteyenler ve yaşayanlar da var. birkaç makyajlı kapalı hatun kişinin bunu yaşam biçimi değil de tarz olarak algılaması sebebiyle, tesettüre tü kaka demek yanlıştır, ister budist olalım, ister krem peynire tapalım.
bir "mal"in fikri hic umrumda degil. sen nasil ozgurlugunu fikrini beyan ederek kullaniyorsan. ben de ozgurlugumu turban takarak kullaniyorum.
şahsi fikrim koçlar sıkıntı yok.
Şortlu bi insanin(kilot kisaliginda) oluşturdugu goruntu kirliliginin yaninda hiç kalan durumdur. insanlarin en mahrem yerlerini gormekten zevk alir duruma gelinmiş.
" it ürür kervan yürür " tesettür lü, iffetli bacılarımız bizim gözümüzde kışın karda açan çiçek misali değerli ve önemlidir. Onları kimseye ezdirmeyiz. Tesettürlülerden rahatsız olurmuş. Bu kişiler bayansa fahişe yanına yoldaş ararmış misali size ne? Bunlara bakıp herkes kapanacak, ben açık kalacağım için herkes beni kınayacak diye mi korkuyorsun? Niye utanıyorsun?

Bu kişi erkekse, yanından geçen kadın ve kızlara şehvetle bakıyordur. Onların yollu olanlarına takılıp zina yapıyordur. Bu kez kapalıları gördükçe; herkes kapanırsa nefsini neyle tatmin edeceğini bilmiyordur.

Bu adamların bu milletin namusuna, şerfine böyle şerefsizce saldırdıklarını gördükçe ışid denen terör örgütüne az da olsa hak veriyorum. Bencede namus ve şerefe dil uzatanların dilleri lal edilmeli.
insani cileden cikartan durum.
madem kapanicaksiniz, gidin bir arap ulkesine orada diledigince kapanin. isterseniz carsaf giyin.
yetti artik turkiyeyi bir arap memleketine cevirmeye calistiginiz.
Senin soyunu sopunu seni doğuran ananin babanın... zihniyetine kamyoncu Damper kaldirsin.
kızımın örtüsü batmakta rezilin gözüne
acırım billahi tükürüğe tükürsem yüzüne

m .akif
insanların giyimine kuşamına karışmayı özgürlük olarak görenlerin kirlilik olarak lanse ettiği görüntü. bırakın isteyen istediğini giysin artık. ne bitmez şekilciliğiniz varmış lan.
Sizin gibi inanca saygısız insanların sürekli maruz kaldığı ve yine sürekli maruz kalacağı bir durumdur. Sizi böyle bir görüntü kirliliğinde(!) bırakmaktan ötürü çok mutluyuz. Ve ayrıca sizi rahatsız eden gördükleriniz değil göremediklerinizdir.
olmayan kirliliktir.
"kıçımı açabiliyorsam, başımıda kapayabilirim "
abartanıda vardır. (giyinen çıplaklar deniliyor )

sade bir baş örtüsü kıvrım ve hatları kapayacak kadar kıyafet yeterlidir.
modern giyime uydurmak kişinin kendi zevkine kalmıştır.
çokda güzel olmakdalar ayrıca çamur atmayın.
size ne baş örtüsünden.