bugün

sözlükte olan kadın yazarların türbanlı olması durumunda mesaj atmayı kesmesini istemektir. sadece birer tercihtir. olayı farkı bir yöne çekmemek gerekir.
(bkz: türbanlılar yasta)
kişi kendisi gibi düşünmeyen insanlarla tartışmak istemyebilir, türbanla sınırlandırmak saçma kafası açık olup beyni örümcek ağlarla çevrili insanlarda var, yani fark etmiyor başı açık veya kapalı olması.
Türbanliların mesaj atmasını istemeyen şahsın kurdugu cümledir.
Türbanlı kadınlardan mesaj almak istemeyen kişinin sözüdür. Zaten cevap da vermicem.
türbanlılar da sana çok meraklıdır ya. şimdi napacaklar kim bilir? az önce ablanın biri kendini yere attı aman allah'ım biri de dama çıkmış lan bir durun lan. ya ezdi kadını yaa. ulan o ne? boğaz köprüsünü trafiğe kapatmışlar mesaj atamıyoruz diye. aman yarappim ülkede infial çıktı.
(bkz: ok)
kolu killi olmayan turbanlilar mesaj atabilir mi?
Sen kimsin amk?
Bana atsın .
istemem yan cebime koy demek isteniyor, anlayan anladı. hadi rastgele rastgele.
bana atabilirler. din iman aski bir yana,sehvet bir yana. rabbimiz bagislayicidir.
bana atabilirler ama tek bir şartla..

extra ordinary bir iç ve dış güzelliğine sahip olmaları gerek..

ivit.
türbanlılardan hoşlanmayan yazarın beyanıdır.
Rica ediyorum atmasınlar. Burası sözlüğe meydan okunacak yer değildir! Lütfen bu hanımlara haddini bildiriniz...
bana da böyle düşünenler mesaj atmasın.
bana atabilirler ama tek bir şartla..

extra ordinary bir iç ve dış güzelliğine sahip olmaları gerek..

ivit.
görsel
yazarda sanki kızı buldu türbanlısı kaldı.
Sana kim niye mesaj atsın amk?
Bence burda değiller hiç denk gelmedim. Burdaysalarda selam olsun sözlüğe neşe katıyorsunuzdur umarım.
bana da sarıklılar, cüppeliler, takkeliler de atmasın. ama türbanlılar atabilir.
Eğer söz konusu türbanlı bir bacı ise bana kafa bile atabilir.
bana atabilirler..

kemaliz zulmünü siz değerli bayanlara yaşatanlara karşı bacak omuza yapabiliriz arkadaşlar..

türban özgürlüktür, evet.
bana mesaj atmasınlar ama bana versinler...