bugün

akıllara durgunluk verir.

günah diye saçını göstermez ama evlenmediği kişiyle el ele dolaşır. hayır bir de sevgilim diye yanında gezdiren erkek ne düşünüyor onuda anlamıyorum.
Evlenme niyeti yoksa hata yapan kızdır. Taktın mı hakkını vereceksin.
Çamlıca tepesinde profesyonel davranır.
(bkz: dindarlık ile türban arasındaki ilişki)
türban takmayı sadece kafasını örtmek zanneden kız eylemidir. halbuki türban bir kimliktir.
isterse dövme yaptırır, piercing taktırır. kime ne ki bir kadının kişisel özgürlüklerinden dilediği gibi faydalanma konusunda.
kimsenin bir bok diyemeyeceği kızdır. size ne amk isterse türban takıp orospuluk yapar, fantezi amaçlı takıyordur. kan onun, damar onun. bakarken iyi olmuyor tabi, yiyen olmanız lazım bok atmamanız için.
gösteripte vermemek gibi bişey sanırım insanda az utanma olur dedirten bi durum.
Kadınları bu kadar metalaştırmaya gerek yoktur. Kadını taktığı türbanla giydiği etekle ya da diğer aksesuarlarla eleştirmek kadar yanlış bir tutum yoktur herhalde. Sanane banane isteyen istediğini giyer istediğini takar çıkarır. Hesabını sen mi vericeksin ya da ben mi? insanları eleştirmeyi bırakıp kendi hatalarımız üstünde yoğunlaşmalıyız.
çakmadır, islamla alakası yoktur. çok gördük bunlardan çok! allah bizi sakınsın. altına dar pantolon giyenlerine hiç girmiyorum.

ek: itirazı olan varsa buyursun tartışalım islamın emirleri nelerdir baştan mı alalım ne yapalım?
parkta bunların öpüşenleri de var sonra yanından geçen mini etekli kızı ayıplar. genelleme değil sık sık görüyorum.
tamamen normal olan kadındır. tuhaf bulan zihniyetleri tuhaf bulduğum kadındır.
insanları kıyafetlere göre yargılamayın.
muhtemelen zengindir ve erkek parası için birliktedir. yoksa herhangi bir bünyenin o kokuyu kaldırabileceğini sanmıyorum.