bugün

(bkz: itina ile mağduriyet devşirilir keriz kafalanır)
Üzerlerine çiş yapan solcularda varmıymış ? Derili felan böyle hı ?

Ben demiyorum kardeşim asrın lideriniz hazretleri söyledi bunu. Cumayada görüntleri vericem dediydi. 3-4-5 sene önce.

O günden beri ne zaman cuma gününe yaklaşsam böyle gözümde bir damla yaş, o görüntüleri beklerim hazrete inanmak için.

(bkz: itinayla maduriyet devşirilir)
Üniversiteye alınmayıp, girdiklerinde ise baldırıçıplak, saçı başı açık kadınımsılar tarafından eziyet gören, ahlaklı giyinmeye çalışan kadınların mağduriyetidir. Sonuna kadar dindar hanımların arkasındayım.
Bitmez.
bunlar daha doğuştan maadur

hep maadur hep maadur.

ya camide bira içen deri eldivenliler ağzına işer

ya türbanını zorla açarlar

vay alüminyum.

bu kadar maaduriyet biraz fazla değil mi.
kürtçü mağduriyeti ve ülkücü mağduriyetiyle birlikte en çekilmez mağduriyetlerden biridir.
Zamanında mağdur edilmişti zaten bu bir gerçek. Şuan herhangi bir mağduriyet söz konusu değil. Bir konferansta şu sözleri duymuştum çok etkilemişti; "28 şubatta başörtüsü davası verildi. Başörtüsü kazanıldı lakin tesettür kaybedildi."

edit:eksileyen arkadaşlar katılmadığınız nokta neresidir benimle paylaşın.
kabataşta derili kırbaçlı bir şekilde bulabileceğiniz mağduriyet.
(bkz: Benim türbanlı bacımın önünü kestiler)
bitmeyendir. ulan şuna harcayacağınız çabayı bilime adasak bitmeyen enerjiyi bile bulabilirdik.
şort giydi diye kadına tekme attıya hani biri bir ara işte türbanlı zihniyeti hakim olursa o şortluya tekme atmayı bırak o şort bile giyemeyecek. bunların zihniyetinin olduğu ülkelerde insanlar sokağa özgürce bile çıkamaz. hatta iranda koşunca kalçaları sallanıyor diye koşmayı bile yasaklamışlar. şimdi sen diyorsun ki aga bu zihniyete acı, nesine acıyayım?
mesele bir kişi meselesi değil, hiçbir zaman da olmadı, mesele türban meselesi de değil mesele ideoloji meselesi ve sen o ideolojiyle yaşayanları görünce onlara acıyasın gelmiyor. yani bu zihniyete insanlar çok özgür düşünceli, herkese eşit yaklaşacak bir ideolojiyi savunuyor da ibneliğine bunlara gıcık olmuyoruz, öyle bir zihniyeti taşımadığı için dolayısıyla bunların bunları hak etmediğini düşünüyoruz. ya da ben kendi adıma düşünüyorum. çakma elitist hümanist süs köpeği besleyen belki düşünmeyebilir. liboşlar be.
Türkiye'de asla bitmeyecek olan mağduriyet.
Hepsi jeeplere biner,
100 yeni kadın memurdan 105'i türbanlıdır,
Başı açık kadınlara alenen 'orospu' muamelesi yapılır,
Kabataş'ta türbanlı bacının üzerine işenir, sıçılır palavrası atılır.

Ama bu türbanlıların mağduriyeti asla bitmez.
Samimi değilsiniz kardeşim. Özgürlük diye çıktığınız türban davasını rant, jeep, torpil, başı açıkların orospu damgasına çevirdiniz. Siyasal islamın elinde harcanıp gitmiştir türban.

Yeter artık mağduriyet de mağduriyet. Ne takıyorsan tak, kafamızı şişirme yeter.
Bitmiyor efendim.

görsel