bugün

Diğer türbanlılarla aralarında bir nevi çekim kuvveti vardır, gizli müttefiklerdir.
Onlar için açıklar-daha çok zihni açık, medeni insanlar- onlardan daha inançlı olamaz.
Birçoğu, mensubu oldukları dini eleştirenleri anında kafir diye yaftalar ancak, inancına tezat davranışlar sergiler.
Zamanında belli ki birilerini iyi s.kmiş olmaları. Ulan ağzınızı açıyorsunuz türbanlı kapıyorsunuz başörtülü neyin göt acısı bu anlamadım ki. Niye böyle sikik sikik tespitlerle insanı sinirlendiriyorsunuz.
Sayalim mi simdi burda hepsini yovbe yarabb.
Kafayı deve hörgücü gibi yapma

yüzde 10 ton makyaj

kaş alınır,dudak boyanır

dar bluz ( memeler fora)

dar etek (kalça fora)

elde s3 mini

converse ayakkabı.

al sana türbanlı hanım kız.
amaç kendine zengin koca bulup kendini bozdurup yamatmak..
hiç bir ortak noktaları yoktur. hepsi birbirinden o kadar farklıdır ki.
YUZDE 70INI MAHELLE VE AILE BASKISINDAN KURTAR, BASINI ACAR.
dışarıdan bakınca çok kolay eleştirilebilen kızların başkaları tarafından bir resmi gazetede yayımlanmadığı kalmış genel özellikleridir.

bu fotoğraflarını koyduğunuz kızların çoğu zaten dinimiz emrediyor demez. şu ayette bahsedilmiş de demez. o onlar için bir stildir. şapka takar gibi takarlar başlarına. ben de eleştirirdim bu kızları. saçlarını kabartan kızları, pantolon giyenleri, dar giyinenleri eleştirirdim. kapanınca eleştirdiklerimi ben de yaptım. saçlarım uzun, ne yaparsam yapayım belli oluyor. deve hörgücü gibi olmasın diye çok uğraşıyorum. ama dışarıdan bakan ön yargılı insan öyle demez, bilerek şişirmiş kafasını der. der de der yani. illa saçı kestirmek mi lazım? kestir diyen olur da o da parmaklarını kessin yazacaklarından rahatsız olurum çünkü.

kış günü etek de giyilmiyor. Bir de yağmur yaparsa tam rezillik.

Neyse. Diyeceğim o ki insanları eleştirmeyin artık.Giyimlerini hiç eleştirmeyin. Nasıl rahatsa onu giyer. Ne yakıştırıyorsa kendisine onu giyer. dışarıdan konuşmak gerçekten çok kolay. başörtüyü savunan biri başörtülü kızın ne kadar eksik giyindiğini, başörtüyü eleştiren ise niye o başörtüyü bağladığını sanki bunu dile getiren ilk zeki kişi kendisiymiş gibi hunharca eleştirir. halbuki onu yargılamak Allah'a kalmış. Başkalarına ne kalır onu da yazmayayım şuraya.

Eleştirmeyin.
başı açık kızları hunharca eleştirirler, ama gel gör ki dar pantolon, deve hörgücünü anımsatan stilleriyle elestirilmeyi hak eden kızlarımız da vardır.
Kaşar olmaları.

Edit: lafım kesinlikle örtülü analariniza degil.
Dar paça ööyyğğkk o iğrenç pantolonları.
(bkz: ne kadar salak salak yazarlar bunlar ya)
Genel özellikleri tabii ki hepsinin türbanlı oluşudur,tesettürlü olanları azdır. Her ne kadar modadan ibaret kimseler çokça bulunsa da ciddi anlamda kendini fikri alanda geliştirmiş,ilmi çalışmalarda bulunan idealist türbanlı arkadaşları gördükçe mutlu olurum.
1.50 boylarinda ,50 kilo ,genellikle temizlikci olurlar,doğal ortamlarinda beslenir çoğalırlar.Allahim ya insana insan gibi bakmali ister turbanli ister turbansiz olsun.
Galaxy ice kullanırlar.
maalesef söylediklerimizi zar zor duyabilmeleridir. hele bazıları battaniye kumaşı benzeri kalın kumaşlardan yapılmış örtüleri kafalarına öyle bir sarıyorlar ki, söylediğiniz şeyi duymalarına imkan yok, o yüzden tekrarlamak zorunda kalıyoruz.

tecrübeyle sabittir. şimdiye kadar karşılaştığım hiçbir türbanlı tezgahtar, söylediğimi ilk söyleyişimde anlayamadı, hep efendim diyorlar, tekrarlamak zorunda kalıyorum, ki konuşma stilim de yüksek seslidir. bu da müşteri için rahatsız edici bir durum.

ayrıca türbanlı otomobil sürücüleri de bence trafik için tehlike arzediyorlar, hem türban sağ-sollarını görmelerini engelleyebiliyor, hem de yoldaki sesleri, korna, ambülans seslerini vs zor duyabiliyorlar, o yüzden karıştıkları birçok trafik kazasına rastlıyorum, bir keresinde arkasında ambülans canhıraş bir şekilde bağırırken, duymadığından sakin sakin giden ve yol vermeyen türbanlı bir kıza bile rast geldim. trafik kurallarında nasıl böyle bir şeye izin veriliyor anlamak mümkün değil..
sözlüsünün ve ailesinin haricindeki tüm erkeklere birer tecavüzcüymüş gibi davranmaları.
siyah göz kalemi.
Mustafa ceceli dinlemeleri.
Sadece basini kapatmis olmalari. Bazilari basi kapaninca beynininde kapandigini dusunuyo galiba.
yazın kötü görüntü oluşturmaları. hani ojeli ayaklar, mis gibi bacakların yanında gerçekten kötü duruyolar.

ter faktörü de var. kıyafetleri ıslak oluyor, iğrenç.
Ailelerinin baskısıyla ya da aileden öyle gördükleri için bir gelenek olarak türban takmaları. Çoğunlukla dikkat çekici giyinmeleri ve zengin oldukları için kürkler ve şuan adını ezbere bilemediğim aşırı pahalı marka eşarp, çanta, kıyafet kullanmalarıdır.
yaz aylarında leş gibi kokmaları.

bi de kapalı oldukları için fazla epilasyon yapmıyorlar.
Kasar olmalari.
geçimsiz ve uyumsuz olmaları.

kimse hede hödö demesin bu türbanlıların ciddi bir uyum sorunu var. daima kendilerine ayrıcalık bekleme halleri var. bunlara ne demişlerse kafasına çaput örttü diye herkes önlerinde eğilip emrine amade olacak zannediyorlar.
- Türbandan, türbanlıdan nefret ettirirler.

Ya birtakım laik, modern kızlar türban takıp milleti trollüyor. Ya da bunlar iyice çığrından çıkmış amk.