bugün

(bkz: her trenin bir yolcusu vardır)
(bkz: her kurtlu baklanın bir kör alıcısı vardır)
saçma bir tespittir.tamamen art niyetli kişilerce türban takan insanları rencide edecek şekilde erkeklerin ilgi duymadığı vurgulanmak istenmiştir.bir hürriyet haberi olması dolayısıyla gayet normaldir.yazının tamamı okunduğunda "başörtüsü takmayın bu ülkede ezilir dışlanırsınız" denilmektedir.
ama bu yolda sabredenler mahsun olmayacaklardır.çünkü ALLAH sabredenlerle beraberdir.
http://www.internethaber....634&interstitial=true

hiç üşenmemiş birde araştırma geliştirme yapmış! ne günlere kaldık!
seferberlik ilan etmek istiyorum, birileri şunlara koca bulsun. *
Baş örtüsü müslüman bir kızın normal elbisesidir. Dolayısıyla bu normallikle başka bir müslüman genç ile evlenicektir.
(bkz: ben alırım) *
sen almayacaksın ben almayacağım, bu ninjaları kim alacak sorunudur.
normal erkek olan, düzgün bir evlilik kurmak isteyen bir adamla evlenecektir. ve fakat, kıçı açıkları alıp adam kılığına sokmak daha cazip geliyor çoğunluğa*.

(bkz: böyle başa böyle tarak)
dert edilmemesi gereken durumdur. o kadar ateist kız var evlencek koca buluyorsa türbanlı kız da kendine koca bulur.
düzgün evlilik kurmak isteyen erkeklermiş, kendilerine bravo diyor kutusu açık başı kapalı zevceleri ile mutluluklar diliyoruz. böylesi daha cazip geliyor kesinlikle...

http://www.ensonhaber.com/images/news/93512.jpg
merak edilecek bir sorun değildir. ülkenin başbakanı, cumhurbaşkanı ve meclis başkanı sorun sanılan bu duruma tokat gibi cevap vermektedir.
bu türbanlı kızımızın açılmasıyla sorun çözülecektir. açılma derken başını kastediyorum. açık gögüs, mini bluzdan bahsetmiyorum aman ha..

sonuçta başörtüsünün müslüman olmanın belirtisi olarak görenlere fitil oluyorum ben. her haltı yiyip, otobüslerde körüklünün son sırasına yerleşip erkek arkadaşı ile yiyişen türbanlıları da gördü bu gözler, yakışıklı erkek gördü mü aç aç bakanları da, onlardan çok daha namuslu başı açık kızlarımızı da. tiyniyet meselesi tabi bu saça, başa bakmaz.

sorun şu. dinine o kadar bağlı olduğun için türban takıyorsan, yiyişmeyeceksin kardeşim. o daha günah. , anne, baban yanında namuslu kız ayaklarınla yatarsın. başı açık kızların namuzsuzluklarından dem vurursun, kendini katmadan. sonra seninle türbanına rağmen beraber olan o adamda olmaz seni. yiyişmenle kalırsın.
bu cemaatçi tayfasının işi gücü daha çok kızı kapatmaktır.kapalı kızlar zaten hidayete erdiği için onları kim alırsa alsındır. hedef daha çok açık kızı kapatmaktır. o yüzden bu cemaatçi tayfası özellikle başı açık alıp evlenince kapanaksın der.
o tertemiz namuslu hanımların yine kendileri gibi olan bir erkekle evlenmeleri gereği beni çok ümitlendiriyor çünkü 25 yaşında %100 bakir ve meslek sahibi doğulu bir erkeğim. mesajınızı bekliyorum
ammı lan o denilecek durum.
ninjalara olan sempatisi ile bu splinter usta olabilir.
(bkz: sözlükte türbanlı kızların olduğunu öğrenmek)
seven adamlar. açık veya kapalı, insan değil mi? karakteri mi yok? her karakterde sevilecek en az bir nokta bulacak birileri vardır elbet.
ölü saç derisi, ağır ter, ...öt kılı kokuları ve apış arası kokularından hoşlanan,

ağır ter, ayak kokuları olan ve sık...öt kılı olanlar tabi ki..

ne de olsa, uzmanlık alanları budur !
türbanlı bir kadın isteyenler. hakaret etmeyin kadınlara etmeyin.

yıldım.
Kimseyi ilgilendirmeyen sorundur.
Başı açık kızlarla hangi cinsiyet evlenecekse başı kapalı kızlarla da aynı cinsiyet evlenecektir.
türban ne amk ya hangi çağdayız.
hobi olarak a haber izleyenler. (türbandan kastım siyasal islamcı sözde müslüman akçomar kadınlar. yoksa türban ya da başörtüsünü dini samimiyetle takana söz söylemem, saygılar.)

görsel