25 tane prezervetifi okuyucudan geçirirken fisildayarak la havle vela kuvvetr ila bila diye kurani tersten okuyan kişidir.
Turbansizdan farkı yoktur,ekmeğinin peşindedir.
Normal bir insan.
Prezervatif de alırım kendisinden başka şeyler de,
istediği kadar homurdanabilir, şikayet edebilirim.
Ama normal şekilde işini yapıyorsa kime ne amk.
Kasiyer olunca sıkıntı yok. Tegmen , doktor , ya da bakan vs. Olunca sıkıntı oluyor genelde.
bugün markete gittim kasiyer türbanlı idi yanına gelen market görevliside türbanlıydı birden sen bu tezgahı niye iyi silmiyorsun demeye başladı ben böylemi siliyorum tertemiz diye benim yanımda ezmeye çalıştı saçma bir dialog arasında kaldım.

kasiyer benim fikrimi sordu içimden banane dedim ben ürünümü alıp gitmek istiyordum nasıl saçma bir dialog içine çekilmeye çalışıyordum ve ilk defa bu kadar yaşlı kapalı kasiyerler görmüştüm. nasıl kaçacağımı şaştım.

bir keresinde de her zaman gittiğim yerde kapalı bir kasiyer vardı habire dialog kurmaya çalışıyor ve dertlerini anlatmaya çalışıyordu ve bunlardan bananeydi.

buarada bana para verilirken ve para üstü alırken elime değilmesini bende istemiyorum hijyen açısından bunun türbanla alakası yok.
Yakışıklı olursanız hiç havadan atmazlar bozuklukları tecrübe ile sabit.
15 yıllık migros müşterisiyim, geçenlerde migrosta ilk kez karşılaştım.
Kurstan bir arkadaşımdı. Bim'de karşılaştık kendisiyle.
Bizim mahalledeki şok'un kasiyeridir. Allah sahibine bağışlasın güzel kız.
Diğer kasiyerlerden farkı yoktur.
sorun kasiyer olması mı ? yoksa türban mı ? türbanlı polis, türbanlı yargıç hatta türbanlı kadın subay değil de neden "türbanlı kasiyer" ???
para üstünü 2 metre yukarıdan bırakır.
migros'ta olmayandır.
bazı insanların zihin okuma konusunda baya bir ilerlediğini göstermiştir.
bazı orospu çocuklarını fena kudurtmuştur. ahahah.
Bursa’da 38 de türbanlı şoför gördüm ve mutlu oldum gayet olasıdır.Türbanlı ya da açık gayet normal.
ama tespit harbi iyi amk.

--spoiler--
a 101 , şok , bim de çalışıyordur kesin migros carrefour da olmaz pek.
--spoiler--
Bim ve a101'dekiler Hafif tombuldur. Daha zayıf olanlar genelde pastanede felan çalışıyor. illa abdest bozacaksanız pastaneye gidin olm.
Ne mana? Türbansız kasiyer başlığıda var mı? Türbanlı değilim ama ötekileştirmeyin. Kendiniz hakkınızda çok açık veriyorsunuz.
Bașı acik bir kasiyerden farkı yoktur, ekmek parasinin derdindedir.
Normal kasiyerdir. Herkes yok eline dokunmamak için parayı tezgaha koyuyor yok elime değdi günahkar yok efendim kadın öyle erkekli ortamda çalışamaz. Sktirin gidin şu ülkeden de kurtulalım ne var kapalıysa, açık olan orosbu yada medeni kasiyer, kapalı olan çok namuslu veya yobaz kasiyer olmuyor. Herkes istediğini giyer ister açar, ister kapatır, isterse vurdurur savuşturur. Ülkeye arınma gecesi şart.
Türbanlıların migrosu tercih etmeme sebebi içki satılması. Bir tanıdığım alışverişte yapmıyor migrostan günahmış, içki satılan yere para vermesi.
acıbadem carrefour da var şimdi aklıma geldi başkada yok.
acıbadem carrefour da var şimdi aklıma geldi başkada yok.
özellikle a 101 ve bim de olurlar.