bugün

türban takan, işini yapan kasiyerdir.

herhangi bir sorun olarak görülmez. bazıları prezervatif filan alırken homurdanıyor nedense o ayrı. sanane kardeşim istediğimi alırım. meme.
bim ve a101 der susarım.
Yok artık Ciddi misin. Kafir nedir ya.*
(bkz: gimsa)
Abartmayın bu kadar benim yanımda calısan kızda türbanlı gayette normal calısıyo türbanlı diye ac mı kalsınlar aq.
ekmeğinin peşinde kızlardır. nadiren bim' e, a101' e girerim, bu kızların kimseye saygısızlık ettiklerini, para alıp verirken çekindiklerini görmedim. dokunmamaya çalışıyorlarsa da tacize uğramamak içindir. böyle yerlere her tip insan geliyor kimbilir neler görüyor, neler yaşıyorlar.

uğraşmayın kadınlarla.
Kadının dokunmamaya çalışması yoksa erkeklik gururunu mu zedeliyor lan. Dokunmak istemiyo ne var bunda?
Gunahkardir.
islamin emirleri geregi turban takiyorsa, islamin emirleri geregi tanimadigi erkeklerin bulundugu bir yerde calisamaz.
islamla dalga geçen kızdır, dinin kesin emri değilsede peygamberin sünneti gereği özellikle erkeklerin bulunduğu öyle bir ortamda çalışmaması gerekirken çalışıp türbanınıda çıkarmaması resmen dini değerlerler ile dalga geçmektir. Ha o dini değerler zerre kadar umurumda değil o ayrı ancak dini hassasiyetleri olduğunu beyan eden bi takım sefil yaratıkların türban ile çalışan bu kızları savunmaları beni benden alıyor.
Yasılanlara baktımda hepiniz kadının size dokunmadığına alınmışsınız. Kadının erkeğe değmeme durumu türbanlı kasiyerle veya sadece kadında veya zina ile ilgili bi durum değildir. Mezhep farklılığından dolayı abdest kaçmaması içindir. Sadece kadın değil. Erkek de kadına değmemesi gerekir. Bu durumdan rahatsız olanlar “zaten benim dinle işim yok, Müslümanlıkla alakam yok” demiş geneli. O zaman sana ne kardeş, seni ilgilendiren bi durum yokki. Ahkam kesme. Paranı ver, poşete koy yallah evine. Gereksiz konuşmayı bi bitirsek ülke 3 aya ayaklanır.
Normal kasiyerdir bir farklarını görmedim.
açık kasiyerden bir farkı yoktur. ikisi de işini yapıyor sonuçta.
Neden türbanlı diye gerizekalı mı oluyor insanlar. Yav güldürmeyin Allah aşkına. Saçman salak başlıklar.
a 101 , şok , bim de çalışıyordur kesin migros carrefour da olmaz pek.
özellikle a 101 ve bim de olurlar.
acıbadem carrefour da var şimdi aklıma geldi başkada yok.
acıbadem carrefour da var şimdi aklıma geldi başkada yok.
Türbanlıların migrosu tercih etmeme sebebi içki satılması. Bir tanıdığım alışverişte yapmıyor migrostan günahmış, içki satılan yere para vermesi.
Normal kasiyerdir. Herkes yok eline dokunmamak için parayı tezgaha koyuyor yok elime değdi günahkar yok efendim kadın öyle erkekli ortamda çalışamaz. Sktirin gidin şu ülkeden de kurtulalım ne var kapalıysa, açık olan orosbu yada medeni kasiyer, kapalı olan çok namuslu veya yobaz kasiyer olmuyor. Herkes istediğini giyer ister açar, ister kapatır, isterse vurdurur savuşturur. Ülkeye arınma gecesi şart.
Bașı acik bir kasiyerden farkı yoktur, ekmek parasinin derdindedir.
Ne mana? Türbansız kasiyer başlığıda var mı? Türbanlı değilim ama ötekileştirmeyin. Kendiniz hakkınızda çok açık veriyorsunuz.
Bim ve a101'dekiler Hafif tombuldur. Daha zayıf olanlar genelde pastanede felan çalışıyor. illa abdest bozacaksanız pastaneye gidin olm.
ama tespit harbi iyi amk.

--spoiler--
a 101 , şok , bim de çalışıyordur kesin migros carrefour da olmaz pek.
--spoiler--
Bursa’da 38 de türbanlı şoför gördüm ve mutlu oldum gayet olasıdır.Türbanlı ya da açık gayet normal.
bazı orospu çocuklarını fena kudurtmuştur. ahahah.