bugün

saygılar..

yalnızca bana mı oluyor bu his bilinmez, ciddi manada seksi olan kadınlardır. yüzünü götünü boyayan, mini mini eteklerde sokaklarda fink atan kadınlardan daha ceki geliyorlar. sanırım o türban onlara bir karakter, bir endam katıyor bununla dogru orantılı olabilir. yaşasın seksi türbanlılar!
evet hala bu savımın arkasındayım. yer yüzündeki en seksi kadınlar türbanlılardan çıkıyor. offf offf!
sexi lik değil sanılgıdır. türbanlı kadınlar normal kadınlara yada normale göre daha açık giyinen kadınlara göre cok daha kapalı tutarlar cinsellik teşkil edicek yerlerini ve türbanlı kadınlara pek sexilik açısından bakılmaz, bu sefer bakmayan kişiler içinde bi bastırılmış duygu oluşturur, daha sonra güzel bi türbanlı görünce ona sexi der. sexilik iyi bişeydir.
sebebi ona yaklaşamayacağını düşünmendir. kapalı kutu her zaman çekicidir.
yasaklar cezbeder lafını akla getiren söylem..
(bkz: dekolteli kıza bakıp bikinili kıza bakmamak) durumunda olduğu gibi kızın bir yerleri görünmedikçe cazibeli olmasından kaynaklanıyor olabilir..
kinder sürpriz etkisidir.

onu görünce huuuu

içini açınca aaaauuuv

tadına bakınca mmmmh'tır.
inkâr edilemeyen gerçektir.

Evet arkadaşlar, geçen gün cevizli sucuğu fazla kaçırıp bunların tadına bakma fırsatı buldum ben de. Yasak meyvenin çekiciliği, görülmeyenin seksiliği ile birleşince ortaya bir canavar çıkabiliyormuş.

Bim'den alışverişini yapıp eve doğru yürürken fırsat bu fırsat deyip kafasından tutarak köşeye kadar sürükledim kendisini. Saçı açıldıkça küçük hüsamettin dalgalandı ve hışımla sürüklemeye devam ettim. Köşeye getirdiğimde tüm günahsızlığıyla yatıyordu. Czech street hesabı önüne euroları saymaya başladım. 300 euro artı le'cola'ya bağladık işi. yarın tekrar gelecekmiş, ee yani.