bugün

beyim ne derse o olur kafasindalar.

turbanli yazarlar agliyor sayin seyirciler. yalan mi ? *
Yüzde sekseni aklını kullanamaz.
Sene olmuş 2015 hala kadınları örtüsüne göre, giyim tercihine göre, velev ki kendi tercihi olmasa da erkek kişilerin zulmen baskısına göre,

"örtülü - örtüsüz" = "normal - anormal" diye adlandıran, kategorize eden gerizekalılara konu olmaları, gerçekten içimi acıtıyor.

Kadınlara karışmayın, isterse örtünsün, isterse örtünmesin.
saçları yok.
Kendi tercihi olduktan sonra acınacak bir durumu yoktur o kadının.Asıl acınacak kişi ; bu zamanda dahi insanları kıyafetlerine göre ayıran zihniyet sahibidir.
- malım.

- annem beni doğurmamış sıçmış.

- ben bir beyinsizim.

- idiot olduğumu toplumun her kesiminde belli etmek istiyorum.

- bendeki beyni kuşa taksan kuş ters uçar.

- biraz aklım olsa gerizekalı olurdum.

Seç beğen al.
inanclara yaşayışlara saygılı olunmalı. o inancı gereği öyle ve süsünü harama karşı saklıyor.
inanclara yaşayışlara saygılı olunmalı. o inancı gereği öyle ve süsünü harama karşı saklıyor.
malsın.

insanları neye göre normal ve anormal diye kategorize edebiliyorsunuz anlamıyorum. bırakın da kadınlar mini etek de giysin başörtüsü de taksın, kime ne.

lan yıl olmuş 2015 hala insanların giyim-kuşamının muhabbetini ediyorsunuz..
Türban değil o tesettür.
sırf dinlerini yasamak istedikleti icin insanlarin acimasizca yorumlarina kendi zihinlerinde igrenclikle yogurduklari on yargilarina maruz kaldiklari icin aciyorum.

Başörtuleri siyasete alet oldugu icin ve bu yuzden pek cok haktan bir donem mahrum kaldiklari icin aciyorum.

turbanli olmayan bir insanin ozgurlugune gosterilen sayginin onlara gosterilmedigi icin aciyorum.

Bazilarinin kendi istekleri disinda kapandigini biliyorum bu islama aykiri bir durumdur. bunu onlara yapip bu baskici zihniyetle dinimizin kotu gosterilmesine neden olan insanlarin baskilarina maruz kaldiklari icim aciyorum.

En cok da onlara karsi at gozlugu takarak yalnizca on yargilari ile akillarinca bir takim muamelelerde bulunan insanlara aciyorum, zira Allah cehennemi boşuna yaratmadı.
Kime ait olduğu anlaşılamayan yarım yamalak bir gerekçedir. Arkadaşım açık anlat derdini.

Bunu yazanlar kendilerinin ne olduğunu bilen mallardır. Biz de biliyoruz sizin ne mal olduğunuzu.
Bu sıcakta türban çekilir iş değil.
ben gram acımıyorum pişip buhar olup uçsunlar hatta. kendini düşünmeyen birine neden acıyayım ki?

sonuçta o türbanın altında( tahmini sallıyorum) bir beyin var ve o beyin üstünde taşıdğı bez parçasından daha akıllı ve anlamlı olmalı diye düşünüyorum.

eğer değilse bu onun suçudur dolayısıyla acınacak bir durum yoktur.
Dün mesela iki kadını gördüm denize gelmişler eşleriyle birlikte, erkekler denize giriyor kadınlar orada oturup eşlerini izliyor. Deniz şimdi derindir herhalde falan muhabbeti yapıyorlar. Abicim madem öyle ya sizde eşlerinizle birlikte girmeyeceksiniz ya da onların da girmesine izin vereceksiniz. Bunlar böyledir bilen bilir. Kadına türbanı takarlar ama gözlerini kapatmazlar.

Kadın türban takmayacak, erkekler gözlerini kapayacak o halde. Sapık zihniyetli insanlar o türbanı da açık görürler zaten.

Zaten akıllı bir insan kafasına türban takıp inancını yerine getirmektense(ki ben buna inanç demiyorum türbanın neden takıldığını bilirsiniz) biraz daha akılcı düşünsünler. Kimse size türbanlısınız diye bakmayacak vs diye bir şey yok. Dediğim gibi sapık zihniyetliyse bir insan karşısındaki bir damacana dahi olsa sapıktır. Bıktım artık cidden. Şu erkeklerin kadınları bir seks aracı olarak görmesinden bıktım.
mal sıçmığı.
türban siyasi simge değil dini inancın getirisidir.

hani bizim ülkemizde özgürlük var ya, hah işte o özgürlük sizin tabirinizle aydin,laik kesime ait değil sadece. bırakın isteyen istediğini yapsin. türban olunca ülke elden gidiyor sanıyor ya bizim milletimiz ilginçsiniz yahu. herkes kendi özgürlüğünü yaşasın bırakın mini etek giyene karışılmadığı gibi çarşaflıya da karışılmasın.asıl özgürlük bu değil mi?
hani siz çok özgürlükçüsünüz ya ondan size soruyorum.
Dün bunların kara çarşaflı türlerini gördüm durakta. 15-20 kişi vardı. Insanlığımdan utandım, yuzleri dahi görünmüyordu. kapkara bir çarşafın içine hapsolunmuş bedenler. Yazık. Niçin kara çarşaf? Mavi,yeşil veya beyaz niçin olmuyorda! Illaki kara carsaf!?