bugün

ama şortlu kadına tekma atıp, "dinimize aykırı, tahrik oldum, beni cinler ayarttı" derseniz anında serbest kalırsınız.
çünkü burası 15 yıldır akp'nin tek başına iktidar olduğu ve yargı reformu yaptık denilen yeni türkiye.!!

türbanlıya tekma atmak mı. ?? 2 ay boyunca malum kişi diline dolar, cehape der, yapan kişi terörist ilan edilir, ailesi aforoz edilir vs. vs. çünkü burası ensar vakfının bile ak'landığı bir ülke.!!
Aslında şöyle bir durum var.
türban takmak bir sembol haline geldiği için yapılan tüm tepkiler islamiyete yapıldı diye tepki görmesi normal.
normal olmayan şey ise bunun bir seçim olduğunu anlayamamaları.

açık bir bayanla kapalı bir bayan arasında ki müslümanlık karşılaştırmasının aslında dinde yerininde olmayışı.
insan insanı korumalıdır.
türbanlı-türbansız.

fikir insana yönelmelidir.
muz yiyen bir adama tekme atmak, bira içen bir kıza tekme atmak, camiye giden bir dedeye tekme atmak, halısahaya giden bir ergene tekme atmak ile eşdeğer olan ve bu ülkede yaşayan her yaş grubundan her insan için(bebekler hariç) aynı şekilde tepki verilmesi gereken çirkin eylem.

türban-iktidar-cumhuriyet-laiklik-vd karmaşasından yorulan kaç kişiyizdir, merak ediyorum.
evet. iktidar çok ama çok yanlış yapıyor. günlerini kurtarmak uğruna; düşünen insanların içinden çıkabileceği ama çok yıpranacağı, düşünemeyenlerin ise bir sonraki nesile hasar olarak kalacağı bir enkaz bırakıyorlar. asıl bunun hesabını versinler.

kimsenin giydiği/taktığı/büründüğü -artık o şey ne ise siz anladınız, kısacası 'tercih ettiği yaşam tarzından dolayı sorgulanmadığı, tercih ettiği yaşam tarzını başka insanlara dayatmaya çalışmadığı, şekle değil insanlığa, dürüstlüğe ve adalete değer verildiği' bir ülke diliyorum. yürekten diliyorum. bu ayrımcılığı görmek içimi acıtıyor, eminim ki birçoğumuz için de öyledir.

insana tekme atmak şeklinde de tanımlanabilen yasa dışı eylem.
Türbanlı kadına tekme atmakta şortlu kadına tekme atmakta Çok iğrenç bir hareket burda şortlu kadına tekme atmanın doğru olduğunu iddia eden olmadı boş boş konuşmayın ikiside çok mide bulandırıcı .