bugün

bilime yonelip ne tür calismalar yaptigini merak ettigim yazar beyanidir.
son 15 yıldır gündemi işgal ettikleri kesindir.
ben de türbanlı olup açıklara laf atan, açık olup türbanlılara laf atan pisliklerden utanıyorum denmesi gerekir.
ne turbanmis arkadas konus konus bitmedi dedirten baslik.
(bkz: hayırlı bacılar arkadaşlar)
buraya açık kizlarin fotosunu koysak sözlüğün hafızası yetmez. başörtülüler melektir ve pis işler temiz insanlara yakışmaz.
sex anlayışları çok çirkin söyleyin öyle yapmasınlar.
hani özgür ülkeydi burası. hani herkes eşitti. ne oldu türban olunca ne oluyor dinin kurallarını yerine getiriyor diye tiksiniliyor mu yani. herkesin yaşam tarzı frklıdır. bu neyin kafasıdır ya. tiksiniyorsan bu ülke de yaşamazsın olur biter.
sokaklarda çarşaflı kardeşler dolaşsa, başkaları deveye bindiğimizi sansa ne olur? Prestijin mi sarsılır? avrupa ve diğer benzemeye çalıştığın kurumlar seni dışlar mı?
kendine ve bize bir iyilik yap s*****git buralardan benzemeye çalıştığın insanlarla mutlu yaşa ha orası sana uymadı mı geri gel bizim gibi yaşa kendin ol arada kalma.
Böylelerini görünce ben de utanıyorum. Hayır yani başındakinden utan bee!
Utanıyorum tiksiniyorum deniliyor da ne yapılıyor böyle olmaması için hiç bir şey. Öyle başlık açmakla olmuyor bu işler icraat lazım. Elinde incil kapı kapı gezen amcalar vardır ya onlardan da ders alabilirsiniz mesela.
Türbanı iki fotoğrafa indirgeyerek olayı çözdüğünü sanan gerzek söylemi.
içinizdeki zehiri kadınlar üstünden kusmayın artık. Ne travması yaşıyorsanız gidin onu tedavi ettirin, kadınları rahat bırakın.