bugün

altında daracık kotu, üzerinde gögüslerini dısarı fırlatan bluzü, içine plastik kâse koydugu türbanının üzerine, çakma ray-ban gözlüklerini takmıs, geliyor muslim kızı...
biri dekolte giymek tecavuze davet mi demisti? üzgünüm ama, erkek olsam beni elde edilmesi kolay olan fahiseler degil, gösterip de vermeyen bu kız tiplemesi cezbederdi.
zoraki, baskı altında kapanan kızların yapabileceği eylem.şuda bir gerçektir ki insana baskıyla bir şeyler yaptırırsanız ilk fırsatta kendi kafasında olanı yapacaktır bunun için zorla güzellik olmaz.
her insan kendine yakışanı yapar .bunun türbanlıyla yada türbansızla alakası yok.
bu olay sonucu bütün kapalılar da aynı kefeye konuyor ona yanarım.
demokratik bir ülke olduğumuz için giyimi, tercihleri bizi ilgilendirmeyen kız.
günümüz kapalı kadınlarıdır.
benane,senane,onane,bizene,sizene,onlarane.....
kafaya takılan bez parçası değildir bahsedilen kızın kafasına taktığı bez parçasıdır. birileri doğru işler yapmıyor evet. ancak bu türbana mal edilemez. iki kaşalotun çıkıp kıçını açması bütün türbanlıların öyle olduğu anlamına gelmez. tespit güzel ancak sonuç saçma. kimse o bez parçasını kafasına taktığında günaha girmediğini iddia etmemiştir.
(bkz: nerenden uydurdun)
cabrio'nun değişik bir türüdür.
ateist kıçını açabilir, inancı yoktur. ama türbanlı açıyorsa ortada bir sorun vardır çünkü saçının elini dahi göstermeyecek kadar müslüman olan bir kızın namahremini gözler önüne sermes çok çok büyük bir çelişkidir. ve ayrıca türban kavramı da bende alerji oluşturmuştur. onlarca baş örtüsü çeşidi varken niye arapçılığın simgesini tercih ediyosunuz lan?
mini etek giyip ben ateistim istediğimle sikişirim diyen kızdan farkı olmayan Kaşar kızın türbanı kaşarlıgına bahane etmesi yada ateistciklerin bunlar üzerinden islama bok atma çabası.
türban takmadan kıçını açan kızdan bir farkı olmasa gerektir; ki yüzdeye vurulsa takmayanlar takanlardan daha çok açmaktadırlar kıçlarını. hatta sözlük yazarları bu tarz entrylere beyinlerini yorarak daha da fazla açmakdadırlar kıçlarını. ve dahi ben bu saptamayla zorlayarak en fazla açmışımdır kıçımı.

aman ya kıç işte, yüzyıllardır kıçımız ortada dolanıyoruz zaten.
eskiler ayağını sıcak başını serin tut demişlerdir. başı sıcak tutmak insanlara yaramıyor demek ki..
bak işte bu kızcıkları sevmiyorum.

tamam, türbanın önünde saygıyla eğilirim. ancak inancı uğruna takanlara saygı duyarım. gerçekten tamamen kadınsal bir özgürlük ya da dini bir vecibe amaçlı takanlaradır yani bu saygım.

zaten tüm mesele de burda. bunu, siyasi duruşlarına alet edenlere değil mi zaten tüm tepki. işte bu nedenle bırakın da, kadınsı bir sorun olan bu türbanı kadınlar savunsun, kadınlar istesin, kadınlar konuşşsun.. ama nedense erkekler daha çok sahiplenmişler bu konuyu..

bırakın biraz ya, çekilin bir aradan, isteyen istediğini yapsın, herkes konuşsun.
sonra sonuçları tartışalım.
kıçıma bakabilirsin ama saçıma asla diyen kızdır.
görsel

(bkz: bizim kız bizden kaçar başını örter kıçını açar)
hiç gelişmemişliğin yansıması.
bunun satınalma paritesi ile yada inançla alakası yoktur. insanımsı basit canlılar.
türkiyedeki türbanlıların binde birinden daha az bir kesimidir. neden üzerinde bu kadar çok duruluyor bilmiyorum.
En azından türban takmamanın günahından yırttım diye düşünme ihtimali olan türbanlıdır.
(bkz: sözlükteki kadın düşmanlığı)
yakın zamanda hasta olacak olan kızdır...

üşütür, basur olur falan.

bebeğim saçını kaparsan kapa sakıncası yok ama kıçını da kapa mevsim kış. kolla götünü yani...
bütün türbanlılar böyledir diyerek genelleme yapmak yanlış olur. içlerinde içsel güdülerini tatmin eden fakat dışarı vuramayan tipleridr.
var bizim okulda böyle tipler. kampüsün ortasında sevgilisine fransız öpücüğü verirken poposunu da elletiyor bunlar. isteyen istediği kadar itiraz etsin, terbiyelibaşı açık sayısı terbiyeli türbanlı sayısından daha fazladır. sayı olarak da oran olarak da daha fazladır.
aile ve çevre baskısıyla kapanmış kızdır. amacının ne olduğunu bilmeden taktığı başörtü yüzünden diğer türbanlı kişiler hep genelleme içine alınır. sonra da böyle yerli yersiz konuşmalara neden olur.
evde türban takıp okula gidince öğle arası kıçını başını açan kızlardır. genelde çok konuşurlar ve ellerinden cep telefonu düşmez..
türbanlı bir kızın sevgilisiyle öpüşmesi, beraber olması son derece doğaldır. Her halükarda kadındır o, istekleri arzuları hiçbir kadından farklı değildir. Bastırılmış birkaç duygu ve düşünce buna her daim engel olamayabilir. Esas garip mantık, türbanlı olmayan kızların sevgilisiyle bu tarz hareketleri yapmalarının çok normal olarak algılanmasıdır. Tabi ki normaldir ancak birine yakıştırıp birine yakıştıramamak ayıptır, ergen tribidir, heyecandır. Her insan özgürdür toplum normlarına uyarak veya kendi yaşam alanında uymayarak yasal sınırlar dahilinde istediği her şeyi yapabilir, deneyebilir.

(bkz: alerji)
aile ve çevre baskısıyla başını kapattırırsan bulduğu ilk fırsatta her yerini açar böyleleri.
tamam amk. iki tane sikko fotoğraf koydunuz ya, artık fahişe kostümüyle dolaşan bütün çağdaş kızların içi rahatlamıştır. bakın türbanlıların haline, zaten hepsi böyle bunların. halbuki biz amı götü açıp çağdaş çağdaş yaşıyoruz. kimseye de zararımız yok.