bugün

sabunla çekilen 31 in alacağı versustur.

bizim zamanımızda (leğende yıkanan nesil) sabunu kim kaybetmiş sen bulacan tükürük forever dı. hatta hızımızı alamayıp balgam atıyorduk balgam tükürüğe göre x2 daha kaygandı. kadınların altın günü gibi bizimde 31 günlerimiz vardı. 2–3 arkadaş toplanıp nerde boş inşaat vardı ordaydık. mazim çok aydınlıktır benim.

vay be ne günlerdi 20 sene geçmiş.

sözlüğün seviyesi göklerdeydi biraz düşüreyim dedim kızmayın hemen.

edit: ne eksiliyonuz götler sanki hayatınızda hiç 31 çekmediniz, eksileri görende 31 in mucidi benim sanır mk.
yaz günü terli elle çekilen 31 alacaktır. ikisinin arasından tükürüktür.
ikisi de kuru kuru çekilen 31 kadar zevk vermez.
(bkz: hacı şakir)
orta okuldayız. daha hepimiz belli aleti farklı yollar ile kullanabileceğimizi öğreniyoruz yavaş yavaş. tabi bunda eteklerini biraz yukarı çekip göğüs dekoltesi veren son sınıf ve liseli ablalarımızın etkisi var.

bizim sınıfta yaşı bizden büyük bir arkadaş vardı.

lan hiç unutmuyorum adam tuvalete girdi dedi tükürük ile 31 çekeceğim. biz de doluştuk tuvalete 15 erkek onu izliyoruz. hayır amacımız neydi bilmiyorum. çocuk o şekilde 31 çekti mi onu da hatırlamıyorum da iğrenç bir şeymiş.

o zamanlardan bu şekilde kurtulduk ya şanslı nesiliz.

bu arkadaşa bir defa da yenilebilen jöle ile 31 çektirmeye çalışmıştık. amcık ağızlı bütün jöleleri yemişti.

şimdi çok düzgün çocuk lan işinde gücünde. hatırlasa o da utanır herhalde.
sabuna delik açanlar tanıyorum.
birde agzını bozma diyorlar .
Tükürük vücut sıvısı olduğu için kesinlikle tercihimdir ama eğer ben alexis teksas la sevisiyormus gibi zevk almak istiyorum diyosan sabunu tükürük ile köpürt . (bkz: tecrübe konuşuyor)
lan insan elini sikerken niye kayganlık hissi arar ki. sanki eli dar da giremiyor.
Vs hasta iken balgamla çekilen osbir.
sabunla çekilenin alacağı versustur.

ev kalabalıksa sabunla denemeyin şap şap sesleri duyuluyor. kesin bilgi lütfen yayalım.
Doğal olduğu için tükürüğün alacağı versus.