bugün

hemen hemen hiç bir personeli çalışmaz, öğle arasında kızılaya kaçarlar tek güzel yanı girişte güzel bir güvenlik görevlisi var o da özel zaten.
işgücü istatistikleri - Dönemi : Eylül 2008
Eylül 2008 döneminde çalışma çağındaki nüfus geçen yılın aynı dönemine göre 769 bin kişi artmıştır.

Hanehalkı işgücü istatistikleri - Dönemi : Temmuz 2013
işsizlik oranı %9,3 seviyesinde gerçekleşmiştir.

Çocuk işgücü Anketi Sonuçları - Dönemi : 2012
Kurumsal olmayan nüfusun %20,6'sını 6-17 yaş grubu çocuklar oluşturdu.

Sağlık Sorunları Ve Faaliyet Güçlükleri Yaşayanların işgücü ... - Dönemi : II. Dönem 2011
15 + yaştaki 19 milyon 678 bin kişi süreğen hastalık veya sağlık sorunu, 12 milyon 11 bin kişi ise faaliyet güçlüğü yaşamaktadır.

il Düzeyinde Temel işgücü Göstergeleri - Dönemi : 2010
işgücüne katılma oranının en yüksek olduğu iller sırasıyla, Rize %61,8, Artvin %60.8 ve Burdur %59,1 olarak tahmin edilmiştir.

Gençlerin işgücü Piyasasına Geçişi Araştırma Sonuçları - Dönemi : 2009
Türkiye de kurumsal olmayan nüfusun % 33,5 ini, 15-34 yaş grubu oluşturmaktadır.
türkiye insanları kandırma teşkilatı.
işyeri eğilim anketi adı altında her ay firmaların eğilimleriyle ilgili bilgileri toplayan bir kurum. bu ankete katılmayanlara da belirli bir miktar para cezası uygulancağından bahsedilmektedir. her ay yalan yanlış doldurup gönderiyorum.
(bkz: yalan istatikler yayınlama kurumu)
Yıllık Sanayi Ürün istatistikleri ve Yıllık Sanayi ve Hizmet istatistikleri Araştırması adı altında firmalara zulmeden devlet oluşumu.

Ben bir çalışanımı, tüm gün sizin saçma salak sorularınızı yanıtlaması için kitlemek zorunda mıyım?
Sizin salak sorularınıza yanıt vermek için mali verilerimi sizinle paylaşmak zorunda mıyım? zaten maliyede var bu veriler, oradan çekmek yerine neden beni ifrit ediyorsunuz?

Bir de yanıtlamazsak 2651 tl ceza gömeceklermiş!

Sanki o verileri bir güzel şişirip, Uzun' un hoşuna gidecek şekle sokmayacaksınız. Madem yalancısınız, siz asıl benim girdireceğim değerleri görün.

Edit: Türkçe katliamı.
--spoiler--
TÜiK, 'Hanehalkı Bütçe Araştırması'nı açıkladı. Buna göre en fazla gıda harcaması “ekmek ve tahıllar” ile “et ve balık” için yapıldı.
Hanehalkı Bütçe Araştırmasının, 2015 yılı sonuçlarına göre toplam tüketim harcamasının yüzde 20,2'sini gıda ve alkolsüz içecekler oluşturdu.
Gıda ve alkolsüz içeceklere yapılan harcamalarda en büyük paylar yüzde 19,1 ile ekmek ve tahıllar ile et ve balık gruplarına ait oldu. Harcamaların yüzde 15,9'u sebze, yüzde 14'ü süt, peynir ve yumurta, yüzde 10,4'ü ise meyvelerden oluştu. Türkiye istatistik Kurumu’ndan yapılan açıklamaya göre, gıda ve
alkolsüz içecek harcamalarında en düşük paylar yüzde 2,9 ile kahve, çay ve kakao, yüzde 3,2 ile diğer gıda ürünleri, yüzde 3,9 ile de alkolsüz içecekler
grubuna ait oldu.
DÜŞÜK GELiRLiLER GIDAYA DAHA FAZLA PAY AYIRIYOR
Araştırma sonuçlarına göre, en düşük gelirli birinci yüzde yirmilik dilimdeki haneler, gıda ve alkolsüz içecek harcamalarına yüksek gelirli hanelerden daha fazla pay ayırdı. 2015 yılında en düşük birinci yüzde yirmilik gelir diliminin gıda ve alkolsüz içeceklere ayırdığı pay yüzde 30,2 iken en yüksek yüzde yirmilik gelir dilimde yüzde 14,6 oldu.
--spoiler--
Makyajlarla, oynamayla büyümeyi AKP yararına zıplattığı ekteki linkte açık açık anlatılmış. Kendisine yöneltilen eleştirileri de bir türlü cevaplayamayan iktidarın başka bir maşası bir kurum.

http://www.birgun.net/hab...nu-arizalidir-153403.html

Genel olarak kabul edilen kanı, bu tür makyajların ve oynamaların batmakta olan ekonominin son habercisi ve en büyük kriz tetikleyicisi olduğu.
Benim kadar nefret eden yoktur eminim. Şirketler için Sanayi istatistik verilerini her sene hazırlardım. Allah belalarını versin her boku en ince detayına kadar isterlerdi.
yanlış istatistikler veriyor.
Süte %17 zam
Şekere %16 zam
Çaya %32.25 zam
Doğalgaza %53.98 zam
Elektriğe %50.4 zam
Toptan Elektriğe %37 zam
Kırmızı ete %20 zam
Köprülere %47 zam
Sigaraya 6 ayda 50 zam
Yurtdışı harcına %300 zam
Cep telefonu harcına %1000 zam

Ama Yıllık Enflasyon %10.56

Vay be...

Siz hangi marketten alıyorsunuz söyleseniz keşke.
Tüik bu sonuca nasıl ulaştın. 2 çocuklu 4 kişilik aileyi baz alıyorsunuz birde.

Ben tek başıma ayda ev masrafları fatura filan bahsetmiyorum bile.

500 sigara
200 ulaşım
400 hafta sonları eğlence
600 günlük harcamalar
100 kişisel harcamalar
200 giyim.

etti mi 2000 lira daha tiyatro konser yok bunda. kira fatura yok. Siz 4 kişilik ailede nasıl 2080 tl buluyorsunuz şaşırıyorum.

Alamanya isviçre ingiltere ameriga bizi gısganıyor ama. orada 1 asgari ücretli bu benim saydığım giderleri tüm ailesine yetiyor üstüne kira fatura ödüyor. üstüne eline para kalıyor, elinizden 10 saat telefon düşmüyor açın youtube'da görün gözünüzle bence.
Geçtiğimiz Mart ayında işsiz sayısının Şubat ayına göre düştüğünü iddia eden kurum(!)

Ayrıca geçen senenin Mart ayına göre bu sene işsiz sayısı 573 bin kişi azalmış.

Ağam eğlenir bizimle.
açılımı türkiye istatistik kurumu olan ülkemizin maalesef en yalancı kuruluşu. son verilere göre işsizlik azalmış. he tamam ehonomi çoh eyi uçuşa geçtik. bu yalanlara kim inanır bilmem ama yapmayın kardeşim siz insanları ne zannediyorsunuz? doktora mezunlarının bile işsiz gezdiği ülkede işsizlik azaldı demek çölde kutup ayısı bulmak gibi bir şeydir.
ne diyorsa beşle çarp kurumudur.
Bir aralar takıldığım amatör tiyatro grubunda oradan iki arkadaşım vardı. Vesileyle tüik'çiler de gelip beni (ve de tabii ki onları) sahnede izlemiş oldu.
Hafif işlerde çalışanlara 2 bin 339 lira aylık kazanç biçen garip bir kurum. Bu kurumdan daha hafif işi olan mı var 2 bin liraya sen çalışsana hacı.
özgür özel tarafından tüik açılımı "tayyib'i üzmeyen istatistik kurumu" olarak ifade edilmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=HyZMBWUdCkA

bu cehapeliler daha tüik neyin kısaltılması olduğunu bilmiyor.
(bkz: tayyip i üzmeme istatistik kurumu)
bünyesinde Fiyat istatistikleri Danışma Kurulu oluşturulmuş kurum.
devlet ciddiyetini kaybetmiş, hükümetin emrine girerek bilimsel çalışmaları yayınlamaktan uzaklaşan devlet kurumu.
devlet ciddiyetini kaybetmiş, hükümetin emrine girerek bilimsel çalışmaları yayınlamaktan uzaklaşan devlet kurumu.
BIDEN ın maşası ve palyaçosu işbaşında.
Agebe zihniyetine çalıştığını düşündüğüm kurum.
uzun hali "tayyibi üzmeyen istatistik kurumu"dur.