bugün

şehit haberini okurken youtube'den müzik dinleyen yazarın söylemidir.

ntv, cnn gibi batı uşağı ve islam düşmanı medya'dan bu beklenirdi zaten.
destek verilmesi gereken kitlesel harekettir. yapılan bu hatanın gaf ile bir alakası yoktur, bu şekilde geçiştirilemez. cnn spikeri bir yeğene sahip olan öfkeli bir yazar olarak nasıl olduğunu anlamadığımız bir şekilde ölmüşlerimizi boş verebiliyorsa bile, mesleğine yaptığı bu saygısızlığı kesinlikle, asla, katiyyen göz ardı edilmemelidir!
kimse destek vermeyecektir. bu grubun "seçme" sunucularının toplumsal olaylardaki ne ilk ne son öküzlüğüdür. ancak sanal abazalar "ama çok güzel yhaaa" diye kıyamazlar bu zillilere.

fenerbahçe kadın voleybol takımını karşılamaya giden 12 yaşında kız çocuğunun kolu kırıldığında "ama oraya olay çıkarmak için gidilmiş belli" diyen zilliyi de savundular burda.

aynı hareketi fazıl say ya da mehmet ali alabora yapaydı görürdün protestoyu.

not: izzet yıldızhan da olur ideolojik ayrım yapmadım.

edit: demedim mi gelmişler spiker seviciler.
yine klavye başında vatanı kurtaran gruhun organize eylemidir.
spiker hatunun bir yayın hatası sonucu mikrofonunun açık kalmasıyla sesinin duyulmasından ibarettir ki
ben şehit haberlerinden sonra kimsenin uzunca matem tuttuğuna inanmamaktayım.
asıl sorun bu tür haberlere yıllar yıllı alışarak duyarlılığını kaybetmiş bizlerde.
kısaca bizi her akşam yemeğinde bu haberleri duymamıza vesile olan iktidara duyulması gereken tepkinin kendi halindeki spikere yöneltilmesidir.
saçma sapan bir hedef gösterme hedesi.

her şehidimiz için ona buna kızdığımızın 10 da 1'i kadar bu devletin sorumlularına kızsak belki de bu savaşta muvaffak oluruz.
vatan haini tanımlaması meseleyi ucuzlatmaktır.

bir insan bir ülkeyi, milleti ya da ideolojiyi sevmeyebilir hatta bu insan kendini türk de hissetmiyor olabilir. bir yere kadar olumlu karşılamasak da anlayabiliriz.

kötü olan gencecik yaşında ölmüş insanları anons ettikden hemen sonra şarkı söyleyecek kadar insanlıkdan çıkmak, makineleşmektir.
bu tepkiler devlete olsaydı indirmiştik..
sonuna kadar destek verilmesi gereken eylemdir. bu iş gafla filan açıklanamaz. hiç bir milli manevi duygusu olmayan, adeta başka bir ülkenin insanı gibi hareket eden bu hanfendinin türkiyede haber sunması mümkün değildir. aynı hareketi amerikada yapsa bile kabul edilmez. acaba bu hanfendi nerede yaşadı nerede büyüdü, hiç mi bu ülkenin ekmeğinden suyundan yiyip içmedi, havasını solumadı, ne insanlar türüyor aramızda.
boş eylemdir. o kızın şarkıyı türküyü kesmesi şehidi kabrinde memnun etmez, bir rahmet okunması memnun eder, alayınız showman.
klavyeden vatan kurtarmak diyenleri hala anlayamıyorum. bak kardeşim geçenlerde ntvspor spikeri dilara gönder fenerlilerin tepkisini toplayıp koltuğu sallanmadı mı? ya da fbtv deki galatasaraylı bayan spikerini klavyeyle protesto edenler işinden etmiyorlar mıydı? sanal ortamdaki protestoları küçümsemeyin.