Ah twist! üzümlü kekim.
ing. Büküm, bükülmek anlamına gelir.
Abd menşeili bir dans olduğunu düşünürsek, kelime olarak oradan geliyordur muhtemelen.
öztürk serengil abimizin "abidik gubidik twist" sözlerine sahip komik şarkısıyla akıllarda ayrı bir yer etmiş olan ünlü dans türü.
eşler arasında yapılan sosyal dans türüdür. eşli dans olmasına rağmen eşler arasında temas yoktur. abd kökenli bir danstır.
Ne güzel komşumuzdun sen fahriye abla. Keşke geri gelse, sözlüğün görüp görebileceği en güzel kadındı.

Neden silik olmuş anlamadım...
1.nesil yakışıklı yazar.

InsaAllah iyidir, huzurlu, mutludur...
twist diye yazılır divist diye okunur. eskilerin sözlük dji, adeta cüneyt özdemir.
Koridorun sonundan alt kata ineceksiniz sağda kalacak.
Harika koleksiyonları ve tasarımlarıyla fark yaratan markadır.
2 yıl önce sözlükte takıldığım sıralar muhabbetim olan yazar. silik yemiş. üzdü.
birinci nesil silik. kim sildi olum seni? birinci nesil lan adam. vay amk. evet.
Eğer 15 Aralık uludağ sözlük cuntası gerçekleşirse ilk yargılanacak yazarlardandır.
Yine çaylak edecekler. Kıyamam.
Müebbet verin de kurtulalım şundan.
tasarımları güzel kalitesi boktan.
bursalı bu adam mercosu var bide.
Çaylak olmuş.
Gece gece üzdünüz.
görsel .
Elinde ejderya yumurtası varmış öyle duydum?.*
Birinci nesil yazarmis kendileri bakinca oaw demistim ama nickaltinda 6 ay caylaklik meselesini okudum. Bi tanidigim 6 7 ay caylak olmustu bir suru fake hesabi vardi ve hepsinden kizlara yuruyodu o yuzdendi. Umarim bu yazarin sadece siyaset icerikli entryleri dolayisi ile caylakligina karar verilmistir.
Kimbilir kimlere ne müstehcen fotolar attı da bu durumlara düştü. 6 ay tecavüzcüye ceza yok be bu ülkede.
6 ay ne lan müebbet vereydiniz.
Tekrar hoş gelmiş yazar.
Tek takip ettiğim yazarın gelişiyle ana sayfamdaki entry kısmı sayıya doymustur.
6 ay çaylaklık mı? Suçu neymiş 6 ay moderatör mü kesmiş?
eskiden kaliteli radyo programları yapıp, hoş sohbet edebildiğimiz değerli yazarlarımızdan. zaman ne kadar hızlı akıp gitmiş değil mi? Bir zamanlar radyoyu birlikte yönetirdik, dj alımı felam yapardık. şimdi yıllar sonra geri döndüm ve çaylağım vay canına. vay canını. oy senin canını yerim twistooo.