bugün

paralel yapı diyerek voleyi vuranlardan.
Gündemde kalmak için elinden geleni yapan, karakter yoksunu ve çirkin bir kadındır. Bunu düşüncelerinden dolayı demiyorum, gerçekten çirkin. Şimdide Atatürk'e sarmış, yaptığı yalakalıkla insanlari kendinden soğurmuş manken kişilik.. Böyle mankenin... Neyse.
(bkz: zavallı)
(bkz: tuğçe kaz az)
tuğçe kaz az, ördek ise fazla.

tuğçe kas az, böyle boşlamakla olmuyor.

tuğçe kazasız belasız yolculuklar.

tuğçe kaz az sana girsin, birazda bana.

tuğçe kaz az birde inek alalım, doymayız.

tuğçe kazazedelere yardım edelim.

tuğçe kaza zincirsiz araç kullanmaktan oldu.

tuğçe kaz azıcık daha gömüyü bulucaz.

tuğçe kaza zamazını kıldın mı? * *
şuan bu yazıyı okuyorsa yanlış anlamasın ama (#25905446).
Sorunları olduğunu düşündüğüm saçma sapan bir kişilik. Yakında intihar eder, doğal seleksiyon gerçekleşir gibime geliyor.
Kaale almamak gerekir.
Lazım çünkü abesle iştigal olur
ya bu kiz kullanildigini farkedemeyecek kadar gerizekali olabilir. dogrudur. ama kim bu salagi niye kullansin amk. bu lolipopu kim niye dinlesin, makami bilgisi ne ki soylediklerinin bir degeri olsun. soyleyecegim agir olacak ama yarrak icin din degistiren birinin soylediklerini, sakirtler bile birilerini etkilemek icin kullanmaz. belli ki ipleyeni yok, o da birileri iplesin diye yemedigi bok kalmayana kadar devam edecek. yakinda bilale bile yamar kendini amk.
Atatürk hakkında yorum yapması komedidir. Senin çapın ne çeperin ne. Ne isa'ya ne musa'ya seni kimse almaz artık boşuna yalamalık yapma bence.

sana fikir özgürlüğünü tanıyan ve erkekten aciz bedenini yücelten ulu önder atatürk'tür. Hem mürted hem cahil hem yalaka.
Atatürk heykeline put demiş cahiliye dönemi insanı.
Bütün dinlere inanıp, ahirette yerini garantilemeye çalışan kızımız.
hakkında yazılan tüm enrtyler eleştirisel. amk eleştiri yapalım derken gündemde yine biz tutuyoruz bunu. yalakalik yaptığı kesimin sikinde bile değil.

bir çok şarkıcı yada oyuncu bozuntusu yalakalik yapmıştır yapmayada devam ediyor ama ben bunun kadar aciz kendinden tiksindiren bir saklaban daha görmedim. bir çok dine girdi çıktı podyuma girip cikar gibi ama bi sikim öğrenememiş. hangi dine mensup olursan ol en önemli şey şeref ve onurdur. yazık amk onur denen şeyi öğrenememis.
çok yakında pisagorculuk dinine geçiş yapacak olan manken..
içine çektiği oksijen bildiğin israf olan canlı.
bu kız kullanıldığının farkında değildir. gerçi kendisinden bir şeylerin farkında olmasını beklemek de abukluk olabilir. kendisi, gazateci, yazar vs. gibi etiketlere en azından sahip olabilmiş bazı akp yanlısı insanlarca hakimiyet altına alınıp kendilerinin dile getirmekten imtina ettikleri akıl dışı, dezenformasyon içeren ve manipülatif mahiyetteki konuları gündeme getirmenin bir aracına dönüşmüştürülmüş durumdadır. zor tabii.
bildiğin et parçası. kafası yoktur. sadece göze hoş gelen eti vardır.
açıklamalarını okuduğumda; atatürk'e tapmaktan vazgeçip erdoğan'a tapmaya mı başladı yoksa diye düşündüğüm din bükücü.
tıpta az rastlanan bir durumdan muzdarip kızımızdır. bu kızımız o gangbang senin bu swinger parti benim gezerkene çok sperm yutmuştur. aşırı sperm yutma sonucu metabolizma bozularak beyin hücre sayısını azaltmıştır. kızımız bu nedenle ne dediğini bilmemektedir.

(bkz: do not swallow)
Yazık hangi dinin mensubuysa denilmesi gerekmektedir.
Yavrum en son hangi dindeydin sen? Ben karıştırdım.
Hani "uyuz insan" diye bir tabir vardır..
atatürk'a laf çakmış..

kızım bu ülkede kemal ile ilgili azıcık ucundan kıyısında bir şey söyledi diye ne insanları taşladılar, linç ettiler. koskoca profları mı istersin ilim adamlarını mı istersin. yemedikleri küfür, hakaret kalmadı.

yazık olacak sana sen ne karışıyorsun diyesim geliyor.
Artık dünyanın en iyi insanı olsa bile güvenilir gelmeyecek eski manken.
Acınası insan, sığınacak liman ararken bu kadar yalpalanır. Kökeninde Ayvalık'lı olmasından mütevellit bir Atatürk alerjsi var gibi. Yunan koca, ortadoks olma, sonra dönüp dolaşıp Atatürk'e sataşma filan, var bir sıkıntısı var.
din tercihleri konusunda sıkıntı yaşayan tekrardan müslüman olan muhafazakar insanlar arasında sempati kazanmak için Atatürk devrimlerini kötüleyip kendine prim yaptırmaya çalışan dönme dolabı .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar