bugün

beşinci nesil yazar. *
(bkz: yaran nickler)
(bkz: tuzluksuz hıyara koşan)*
nickinin ortasındaki ''yarak'' yazısıyla dikkat çeken yazar.
body' mdir. yazılışına bakma telaffuzu şeyet. evet.
başka bir sözlükten tanıştığımız hıyar sempatizanı.* iyidir, hoştur, on numara adamdır ama verdiği sözü unutmuştur.
nerdedir benim şamar oğlanlarım? aylar oldu, yok. ayıptır. öyleyse ben de indirdim hattori hanzo kılıcımı bekliyorum düello için! hodri meydan! *
lan! dur, $imdi.

adam değildir, öncelikle belirteyim. yeni öğrendim kol böreklerine te$ekkür etmeyen yazarmı$, peh, lan adam birayı 10 nanosaniyede dudağına götürüyor ne diyeyim bir $erefe olsun efendim ortam $enlensin yok.

o bakımdan doğu$seveninsanlarız.biz
(bkz: #3870310) Türkçeyi katletmiş yazar. Hardcore, şogozeall ne lan?
karşıt görüşlü "insan"lara küfür etmeyen iyi bir yazardır.
(bkz: her sikim hiyar diyene bir avuc tuzla gitmek)
başka biriyle karıştırmamdan mütevellit itham etmiş bulunduğum yazar. kendisinden özür dilemekteyim. sözlük nezdinde.
evrende tuz da bitmez hıyar da dediğim yazardır.

çizmeyi aşar bazıları ya.. bu da onlardandır işte. benim entrymdeki bir satırı refere ederek bana doğrudan yalaka buyurmuştur bu format bilmez.

nedeni de schizo arkadaşımın nick altına yazdığım bir kaç cümle.

sanal ortamın nimetlerinden faydalanandır.

(#3982791)
#4114262 entrysi ile durumu özetlemiş kaliteli ve yardımsever galatasaraylı yazar. ayrıca galatasaray tribünlerinde yan yana, omuz omuza takımımızı desteklemeyi istediğim güzel insandır.**
ağzının tadını bilen yazardır. *
olamadık. çaylak olamadık medyum efendi.. üzgünüz.
--spoiler--
kimse kusura bakmasın ama gücüm dahilinde ise alırım o copu, o polisin götüne sokarım.
--spoiler--

böyle bir cümle etmiş yazardır. münferit bir olaydan yola çıkarak içindekileri harikulade anlatmıştır. bu da bir sanat tebrikler.
(bkz: hıyarı tuzlayarak yemek)
aynı anda galatasaray'ın gol sevincini paylaştıgım yazar. *
adını okumakta çok zorlandığım yazar. bu arada karması ise inanılmaz. ortalama 40 yazısı var ama karması çoşmuş. tebrik edilesi.