bugün

yemekte yediği acı biberin vucuttan çıkış sırasında yaşatmış olduğu acıdan dolayı, gözlerinden yaş gelen insan eylemi
hemoroit i azmış insanın duygularının, gözlerine yaş olarak yansıması durumu.
(bkz: tuvaletten halay çekerek çıkmak)
(bkz: tuvaletten sek sek sekerek çıkmak)
(bkz: cin alinin tuvalet maceraları) hepsi boş...
evet benim bende ağladım tuvalette. telefon çalar bütün odalar doludur, dışarısı buz gibi g.tüm yemiyor ki çıkmaya ne yapıcam derken tuvalet geliyor aklıma hooop tuvaletteyim "ama aşkım bildiğin gibi değil bak" diyorum yok dinlemiyor "ulan seninle konuşmak için tuvalete attım kendimi allahsız" demek istiyorum ama diyemiyorum, "hayır sen böyle böylesin" diyor ben akabinde karşılık veriyorum sesler yükseliyor tuvalet kapısı çalınıyor "oğlum napiyosun orda gel hadi içeri bak amcanlar özlemiş seni" anne ne amcası be amca düşünecek zaman mı şimdi ? öte yandan gaddar sevgili "sen benimle konuşurken bide başkasına mı laf yetiştiriyorsun" diyor, allahım kabus mu bu ? ben yine ezik hallerde "yok aşkım şöyleydi böyleydi..." derken gözümden yaşlar süzülüyor, gaddar sevgili telefonda hala "kendini acındırmak için ağlıyorsun" demez mi !

reva mı bu bana be! senin sesini duymak için bok kokusu içinde sıçar pozisyonu almış, bacaklarıma ağrılar girmiş sen neler diyorsun ? * *
sevgilisi tarafından terkedilen kızın hazin sonudur.
aceleyle yemek yediği ve ağzındaki lokmaları yeterince çiğnemediği için dışkısını biraz kalınca çıkarmak zorunda kalan kişinin başına gelen acı durum.
Lise yıllarında tuvaletimizin hocalar tarafından basılmasından sonra meydana gelen olay.
altı günlük kabızlık durmunun sona ermesi *
geride bıraktıklarına üzülen kişi eylemi.
bir iş yeri klasiğidir. patron tarafından herkesin içinde azarlandıktan sonra yapacak birşey bulamayıp tuvalete gitmek ve de kızarmış gözlerle işine geri dönmektir.
en mantıklı açıklaması 'bu benim içimden mi çıktı?' sorusu olan eylem.
(bkz: acı biberin yan etkileri)
muhtemelen tuvalet deliğine bir iki metre kala tasfiye gerçekleştirmiş, herşey için çok geç dedirten bir ishal vakası sonrası meydana gelen olaydır.
Drenaj vanalarında bir sıkıntı olduğunun alametini gösteren davranış biçimi.
tuvalette başarısızlığa uğrayan kişinin verdiği tepki. *
(bkz: hemoroid)
muhtemelen hedefi bulamamış ya da panya'nın azizliğine uğramış kişi eylemi.
'bakmayın öyle gözüme tuvalet kağıdı kaçtı' durumudur.
bayanlar tuvaletinde sık yasanan olaylardandır..
kabız olmuş insandır bu.
bokunda boncuk bulamayan kişinin feryadıdır o...
ilk kez regl olan kızın, başına gelebilecek durum.
tuvalette can sıkıcı bir telefon alan kişinin yapacağı davranış.
yanlışlıkla kimsenin olmadığı bir tuvalete girip, yine yanlışlıkla kapının açılması ve her şeyinin meydanda sergi vaziyetinde olması, üstelik karşındakinin bir kadın olması ve en nihayetinde kabinden çıktığında karşında dizilmiş ve sana sapıkmışsın gibi bakan bir kadın grubunun olması sonucu yapmak isteyeceğin ilk şey olsa gerek.
ama bizler buna genelde ağlanacak hale gülmek eylemini gerçekleştirerek tepki veririz. *
hamilelik testi sonucunun yarattığı bi durum olabilir.