bugün

gazete okumayı ya da bulmaca çözmeyi sevmeyen insandır.
aileden gizli içiyor olabilir.
ürettiği kokuyu dengeleme amaçlı sevgilinin evinde yapılması pek uygun olan davranışı gerçekleştiren insandır.en azından kimse sana of tuvalete nasıl sıçtın leş gibi kokuyor demez.öf tuvalette niye sigara içtin leş gibi kokuyor der.
bir ergenlik klasiği..lise tuvaletinde başlayan ve alışkanlık haline gelen bir eylem.
tuvalet kağıdı çercevesinin sararmasina yol acar.
halka açık tuvaletlerin kapısına "sigara içilmez" levhası asılmasına sebep olan kişidir.
eğer komşu içiyorsa ve ailenin bundan haberi olup söyleniyorlarsa içtiğini kimse anlamayabilir. * yirmi yaşına gelmiş cocugu da sıkmayın artık amk.
Duble sigara içmek isteyenler için birebir dumanla boğulmakta diyebiliriz.
insan yazılmış lakin o kadar iyi niyetli yaklaşmadığım bir cisim bir varlıktır.
başkalarının haklarını düşünmeyen insandır. üniversitede bile bu alışkanlıklarından kopamayan insanlar gördüm ben. git bahçede iç ne içeceksen! karışan mı var?
beyin yoksunudur. nerde ne yapılması gerektiği hakkında zerre bilgisi olmayan gerizekalıdır.
muhtemelenkokuyu kokuyla bastırma çabasında olan insandır. yoksa bir insan kapalı ve olabildiğince havasız yerde neden sigara içer?
liselidir.
bunun zevkini tadmadan bilemezsınız saygıdeğer sigara içmeyen sözlükdaşlarım.
en nefret ettiğim canlı türüdür.
kendi babamla bile en büyük kavgalarımızın nedenidir, bu tuvalette sigara içme mevzusu. zamanında kardeşime, abime sigara içmesin diye uğraşan adam tuvaleti gaz odası yapıyo resmen. sabah o benden önce kalktıysa tuvalete girmeme sebebi. o kokuya tahammül edeceğime 1,5 saat tutar işime giderim mecbur.
bir kere bilmeyen arkadaslar icin soyluyorum:sigara icen birisiysen sunu bilirsin ki tuvalette ya da tuvalet oncesi yakilan sigara insanin bagirsaklarini calistirir bu durumda daha kolay ve rahat sicmana yardimci olur.o yuzden tabikide icicem amk.
Sigara icmedigim gün götüm kurusun.
bi de suyu açınca dumanı aldığını sanır bunlar.
Ikınmayla tıkınmayı birbirine karıştıran insanımsı; ıkındığını tıkınmaya başlarsa şaşırmayacağım adamdır. Bu sigaranın onlarca güzel anısı varken zevk sigarası, yemek sonrası vs. hayallerinde sigara çövdürdüğün yer olarak mı kalsın ?
tuvalette uzun zaman geçiren birisi, olarak yaparım ve telefonla da oyun oynarım. ayrıca, babasından gizli sigara içen birisi de olabilir.
liseden kalma bir alışkanlıktır.
bok kokusunu bastıran en güzel şeydir. şiddetle tavsiye edilir.
iyi sıçar.
şartlandığı koşulda sigara içmeden sıcamaz..

ben değil bir arkadaş...
zaman zaman denk geldiğim insandır. bir de bunların hacet giderirken içenleri vardır. böylelerine denk geldiğimde bir avuç suyu kapının diğer tarafından üstlerine doğru atıp kaçıyorum. *

(bkz: sıçan adamı rahatsız eden insan)