bugün

Sifonun bozuk olması yada suların gitmesi, gazın dışarı Çıkma ihtimali de cabası.
Hıçkırık tutması... ıkınamazsın dolayısıyla sıçamazsın.
paçalara sıçmak.
Tuvalet deliğinden fare, yılan vb bir hayvanın fırlaması.
Hadi bundan sonra deliğe bakmadan sıçında göreyim. (Klozet hariç)
küçükken hep ayağımın kayıp deliğe sıkışmasından korkardım.
Telefonun düşmesi.. ıyyyy az kalsın başıma geliyordu.
hemoroid ameliyatı olmuşken girmek.
facebookta dolanırken birinin seni araması ve yanlışlıkla telefon çaldığı anda açmak..
misafirlikte iseniz suların kesilmesidir.
tuvaletin olduğu binaya uçak düşmesi.

daha bugün öğle vakti kakamı yaparken düşündüm bunu. zaten duş alırken ve kakamı yaparken, yani işin içinde biraz çıplaklık varken aklıma hep böyle şeyler gelir. ya binaya uçak düşer ya da büyük bir deprem olur.

galiba bende "enkaz altından çıplak çıkarılma fobisi" var.
sen hiç araba anahtarını tuvalete düşürdün mü genç ..? ( alaturka tuvalet )
Sıçtıktan sonra tuvalet kağıdının bittiğini farketmek.
Deprem olması.
Böcek görmek .
sakarcı şeytanın dürtmesi. pantolonun ihanete uygun bir arka cebi baş kahramanlardan biridir. evde bir yedeğinin olmadığı telefonunun düşmesi hadisesidir şüphesiz. kampa bir gün kala fotoğraf makinem arızalı olduğu için sadece telefona güvenerek yola çıkacaktım. çekmeyen yerde hissedilecek iletişim kopukluğundan çok fotoğrafsızlığa dert yandım. he sonra bu olay ofise yarım kilo pirinçle gitmeme sebep oldu o da ayrı bir başlık hikayesidir.
(bkz: culup) (bkz: ofise yarım kilo pirinç dolu poşetle gitmek)
sıçarken düşünmek. En kötüsü ise * kötü sıçıp iyi şeyleri düşünmek.Acıtır be sensey..
Birinin kapıyı çalması dram .
Suyun kesilmesi, hele de misafirlikte falan.
Dişi sorunu. Regl olduğunu farketmek, yanında ped ve yakınlarda da isteyecek birinin bulunmaması.
'napıyosun' Mesajının gelmesi .
O otomatik ışığın gitmesi.
ışığın iki de bir sönmesi ve size harmandalı oynatması yeterince kötü değil mi zaten amk?
silahı unutmak işte o şarkı.
https://www.youtube.com/watch?v=mi3wivZpSn0
kıyafetini sıyıramadan kaçırmak olabilir. zira o an tuvalette bulunmanızın hiç bir anlamı kalmayacaktır...
Tuvaletini yaparken delikten canavar manavar (tamam o kadar da değil yılan olsun) çıkma olasılığı...