sıçası gelmiştir. yapacak bir şey yok.
sadece osurası da gelmiş olabilir, ulu orta yapmaktansa tuvalete gitmiştir.
makyaj tazeleyecektir.
ülkeyi kurtaracaktır.
tuvalette ayna olması kafidir. amaca gerek yoktur. ayna olan yerde kız vardır, kız olan yerde ayna.
proje üretmektir.
burada söylenmeyecek amaçtır, çok ayıp çok ayıp.
günde 10 kez gidiyorsa kesinlikle anlaşılamayacak olan amaçtır. üşütme falan diyecem de bi yere kadar amk.
makyajdır. onlar s*çmazlar.
Umarım sıçmak değildir. iğrenç çünkü!!
sıçmaktır. ama pembe pembe.
vay anasını, ben açacaktım bu başlığı ama çoktan kapılmış. neyse, ayan beyan ortada olan amaçtır efendim. elbetteki tuvalete giden kızın aklı fikri oynaştadır. biraz edep ya hu! hüloo.
entry girmektir.
acik olmak gerekirse siçmaktir... cok mu acik oldu? ne? siçmiyonuz mu amk?
edepsizliktir. marjinal olacak, farklı olacak, asi takılacak ya... derdin ne amk hemcinslerin ne güzel sıçmadan hanım hanımcık yaşıyorlar. Noldu sıçtın da!
Çıtçıtlı atletini düzeltmek veya batan sutyen telinin bıraktığı izi keşfetmekte olabilir.
Tuvaleti tıkamaktır.
Nagehan alıçı yı bırakıp sifonu çekmek olabilir.
bu ne ahlaksızlık böyle ya, kızlar sıçmadığına göre tuvalete gitmesindeki amaç bellidir arkadaş, edepsizlikten başka bir şey değil yahu.
Kakacık yapmaktır.
petini düzeltmektir.
Buda başlıkmı aq.
Tuvalete giden bir kızın nihai amacını asla kestiremezsiniz. Erkeklerin haddini bilmesi gereken başlık.

Bir kadın, sıçmak ve işemek dışında her şey için tuvalete gidiyor olabilir. Ufacık erkek beyinlerimizle kadınların amaçlarını çözmeye çalışıyoruz. Gelip yüzümüze sıçsalar yeridir.

Ben böyle saygısızlık görmedim. Başlık derhal kilitlenmeli ve sözlük yönetimi kadınlardan özür dilemelidir. Sene olmuş 2019 kadının asıl amacı diyen erkek de ne biliyim..
klozetin ağzına yüzüne çatır çutur sıçmaktır. çıkınca hayatlarına kadife tüylü narin bir kelebek olarak kaldıkları yerden devam ederler.
Makyaj tazelemek.