Tuvalet kağıdından tasarruf etmek isteyenlerin alternatifleridir.
32 li tuvalet kağıdı 35 TL olmuş. Bunun yerine ne kullansak mantıklı olur.
görsel
bor madeni.
Piyasada türk edebiyatı adıyla satılan ancak tuvalet kağıdından bir farkı olmayan kitaplar olabilir. Spesifik bir tercih gerekirse içerisinde pizza değilsin herkesi mutlu edemezsin tarzı cümle içeren bir kitap. (bkz: isim vermeyelim sonra mahkemelik oluruz)
2023 e kadar sabredin akabe bor u çıkaracak. her tarafınıza sürtersiniz.
Taş, yaprak, gazete.

Bunlar yoksa zımpara kağıdı da iş görür.

Ama kesinlikle götünüzü tel fırça ile silmeyin.

Swh.
Üstündeki kıymetli kişiler ve bayrak olmasa türk lirası o kadar değersizleştirildiki o seviyeye getirildi:(
Banyo lifi gibi taharet bezi örün yada alın. Sildikten sonra çitileyip asın kenara, kurusun. Çok kötü kokarsa yıkarsınız arada. Evdeki herkese 1-2 tane olacak şekilde kullanın. Büyük ihtimalle dedeniz ve nineniz taşla silen yörelerden değilse onlarda yıllar önce bu yöntemle silmiştir. Ben en son 2002' de bir köy düğününde düğün yapılan evin bahçesinde ki tuvalette görmüştüm. Büyük ihtimalle o evdeki ihtiyar dede veya nine kullanıyordu.

90' lar hatta 2000' lere kadar da memleketimizin yoksul kesimlerinde ve ihtiyar kimseler tarafından kullanılmıştır. O zamanlar yokluktan kullanılırdı şimdi varlıktan kullanabilirsiniz tıpkı tüp ve yağ kuyruğunun yokluktan olup tanzim satış kuyruğunun varlıktan olması gibi.
taş olmamalıdır. sizden sonra tuvaletler tıkanıyor olum, onca askere eziyet yapmayın.
Gazete okuduktan sonra sil at en iyisi.
görsel

Bana çok mantıklı geldi yarın bayideki bütün akit gazetelerini alıyorum.