bugün

iki adet web tv platformunun versusudur.

türkcell tv'nin ezici üstünlüğü ile son bulacak karşılaşmadır. adamlar istediğimiz yayını programı vesaireyi 90 gün boyunca saklayabilen bir bulutla senkronize etmişler, tabi bu en çok ne zaman işe yarıyor, tek başıma izleyip çok sevdiğim bir film olduğunda bunu başkalarıyla beraber izleme isteği beni çılgınlar gibi internette bunu aramaya ittiği sıralarda, lan doğru ya ben bunu buluta saklamıştım dur açıp izleyeyim deme olanağı sunduğu için.
internet üzerinden yayın yapan tv versuslarıdır,turkcell tv'nin internet kotası kullanmaması çok garibime gitti, mobilde 2 tane youtube videosu izlemeye korkan ben, turkcell tv sayesinde doya doya tv izliyorum, internetim de olduğu gibi sosyal medyada takılmak için bana kalıyor.
internet tv versusuymuş. o değilde çalıştığım yerde bilgisayarım dış ağlara karşı korumalı olduğundan dolayı video dizi film vs. izleyemiyorum, telefondan yüksek çözünürlüklü devamlı izlediğim şeyleri izleyebilmek efsanevi bişey.
ortamlarda twitterde takılıyorum dersin kim anlayacak tv izlediğini, şaka maka telefonda tablette kota kullanmadan izlenebilmesi harika bişey.
yalnızca iki web tv platformunu da kullanmış olanların kıyaslayabileceği bir şeydir. buluta depolama, geri sarma, kota kullanmama özellikleriyle turkcell tv koşar adım alır bu versusu, şahsen ben telefonumda izlerken kota kullanmayan bir şey tv olacağına tanışana kadar inanmıyordum.
güncel Önemli Başlıklar