bugün

(bkz: ne kadar sallarsan salla faturaya düşer son damla)
keşke uzatılsaydı.
Uygulamayı yükletip hemen bitirdiler. Silicem ulan. Evet.
yeniden aktif olarak kullanıma sunuldu. 4,5 cihaza ve hatta sahip olan herkes katılabilir.

not: 4,5 hattım yok diye sallayamadım.
Bana bin dakika veren uygulama.

iyi de canım Turkcell kimi arıcam. Kimsem yok arayacak.
1 GB vermiştir. Geçen sefer 10 GB verdiydi halbuki.
Oha ya dedirten kampanya ben turkcellli iken çok pintiydi toplu paket yaptıramıyorduk pahalıydı şimdi dağıtıyor resmen.
Edin:Millet 10.000 dakikayı beğenmiyor ya çıldırıyorum.
(bkz: turkcell 4 5 g salla kazan)
ben vodafone kullanıyorum banane bundan.
Pek güzel de 4.5G ye geçmekten korkuyorum.
internet çıkmasını beklerken gereksiz 100 dakika verip üzmüştür.
internetim yokken dk verip durdu. şimdi net verirse fena söverim.
vodafone'nin örnek alması gereken promosyondur.
son 2 3 haftadır bip'in kıytırık hediyeleri geliyor.
Telekominikasyon devi Turkcell in 4.5G uyumlu kullanıcılarına yapmış olduğu hediye uygulaması.

Hesabım uygulamasında ana ekranda bulunan salla kazan tuşuna basın ve talimatları izledikten sonra telefonunuzu hunharca sallayın. Ekranda kutular aşağı inmeye başlayacak ve günlük 500mb internet gibi çeşitli hediyeleri size verecektir. Başıma gelmiş en güzel hediye ise aylık 10gb internettir.

He bu arada aylık sms hediyesi lütfen kaldırılsın. Bu nedir ya..
yurt dışı uçak biletinde 100 tl lik indirim vermiş.
Yurt dışına çıkcak olan kullansın.
görsel
acaba hediye algoritması kullanıma göremi çalışıyor merak etmiyorda değilim. her seferinde internet paketi çıkıyor.
1 gb bayram hediyesi veriyor.
Kesin bilgi yayalım.
Ben de kazandım da gidecek kimsem yok :(
Valla suan sizinle muhattab olacak ınternetımın sahibi. Eee bayramda her gittiğim yerde internet bulmak zor.
iki haftadır sinema bileti veren kampanya wonder woman'a gittim şimdi neye gitsem ki?
750 dakikalık paketimin ayda 50 dakikasını ancak kullanıyorken 2-3 defadır 500 dakika 1000 dakika felan veriyorlar artık sallamıyorum.
Son üç haftadır internet hediye etmeyen uygulama.
Genelde bip ile ilgili hediye geliyor kullanmadığım için o programı hediye kicina sok Turkcell diyorum.
Biraz önce Dergilik kazandığım olay.