türkiyenin üç büyük operatörüdür. abone sayılarını açıklamaktadırlar ancak çoğu doğru değildir. peki hangisi fiyat. kalite. hizmet. müşteri memnuniyeti açısından diğerlerinden daha iyidir? sözlük yazarları hangisini kullanıyorlar? yeni hat alacak birisi hangisini seçmeli? ve son olarak çok mu soru sordum?
cevabı format olan über soru.
turkcell pahali. digerleri cekmiyor. ama benim evde turkcell de cekmiyor.
Aveanın yarrak gibi olduğu karşılaştırma. Ülkenin %99unu kapsayan bir operatörü kullanıp da sürekli kapsanamayan %1lik kısmı bulmayı başarabilmem aveanın suçu değilse bende var bi mallık.
babalar için turkcell. zenginler için vodafone. öğrenci için avea.
turkcell kullanmayıp adamım diye ortalıkta dolaşmayın.
avea çekmiyor. turkcell pahalı vodofonda buluşalım.
Hangisi iyi çekiyorsa bulunduğun yerde.
vodafon en iyisidir.
üçünü de kullanmış biri olarak turkcelli seçerim lakin kullanım tarihlerine göre bakarsak aveaya haksızlık etmiş olurum.
bimcell kontörlü.
cok zamandır sadece birini kullanıyorum o da vodafone. cekmedigi olmadi hic. ayda 80 lira veriyorum hersey sinirsiz. internet 3gb tabi o sinirlı.
Avea müzmin çekmeme sorunu var. Vodafone bazı bölgelerde altyapı eksiği var. Özellikle nüfusun az olduğu ve kırsal bölgelerde çekmiyor. Turkcell ise çekim kalitesi dolayısıyla alt yapısıyla rakiplerinden önde. Turkcell bazı tarifelerinde pahalıda olsa hakediyor. Yaylada turkcell tam çekerken diğer iki operatör yok bile. Türkcell'in rahatlığına alışan vazgeçemiyor.
Kaliteyi ucuza bulamazsın (bkz: turkcell)
beşiktaşlıysanız vodafone' dur.
turkcell zengin işi
avea çekmiyor diyorsunuz da biri yıllar önce bir laf atmış ondan sonra herkes "avea çekmiyor eheheh" diyor. ulan ben nereye gidersem gideyim (istanbul dışı, dağlık yerler..) avea'nın çekmediğini görmedim. hatta turkcell'in çekmediği yerde avea kol gibi çekiyordu..
vodafone'u bilmiyorum ama o da avea gibi..
hem turkcell hem avea kullanmış biri olarak;
hangisi ucuzsa odur efendim.
anketçi geldi haaaağğğnımmm.
4g ne oldu ? Hanhi operatör ilk önce getirecek
yarrak afedersin !! (bkz: tutamamak)
Turkcell kalitesi ile bu karşılaşmayı alırdır.
3g den 5g ye atlayan operatör tercih sebebidir.

ha beni sorarsan avea kullanıyorum. 500dk 5000sms 2gb sınırsız internet 23tl. paket yılbaşına özel yapılmıştı. şu anda bu pakete abone almıyor sanırım.
En iyi çeken turkcell dir. Ve kaliteli hizmet her zaman pahalıdır.
(bkz: pttcell).
Tabi ki Turkcell ama fakirlikten Vodafone.