Bütün yaşam felsefesini "Nihal Atsız ve Kemal kılıçdaroğlu atatürk düşmanıdır!!" cümlesine bağlamış aptal izmirli bir kemalist.
Tahminimce kız bacısı tayt giymektedir.
Dedelerinden birinin osmanlı padişahı olmadığı yazardır.
pkk'lı çomar.
tek başına zararlı cemiyet gibi çalışan hesap, birkaç kişi tarafından idare ediliyor olmalı.

(bkz: ermeni lobisi)
Samimi bir Atatürk ÇÜ. (Kemalist demeyeceğim, çünkü onlar artık yobaz davranıyorlar) aynı zamanda türk milletçisi bir yazar. Lakin içindeki din boşluğunu bunlar dolduramaz. Çünkü bunlar da beşer ve beşer çoğu zaman şaşar.
türklükle alakası bulunmayan pkk'lı troll. terörist torunu.

(bkz: ermeni fars kırığı olup türk torunuyum diye gezmek)
1. Murad'ın söyleyeceği şeydir. Dedesi Türktü. sonrakiler onu da diyemez paso devşirme aq.
aptalca eleştrileri olan bu insanı donuzladıktan sonra solda başlığını gördüm. çok enteresan ki, çoğu insanın nick altı bu kadar dolmamasına rağmen, burası baya bir coşmuş.

sahi, akp neden troll ordusu kurmuştu?
chpli olmayan herkese aktroll yaftasını yapıştıran dengelerini kaybetmiş yazarların toplandığı nik6 olmuş. akepe nasıl dini kullanıyorsa cehepe de atatürkü kullanıyor.
Kılıçdaroğlu nun ve CHP nin mayasını az çok anlamış yazar.
hiç raslamadığıma bakarsan donuzumda zannederim.
Nedense islamiyet sonrası türkleri(Selçuklular,karahanlılar,gazneliler) atası kabul etmeyen yazar.
işsiz olduğunu düşündüğüm yazar.
(bkz: parafili)

Ciddi derecede rahatsız biri. Muhtemelen yürümekte dahi zorluk çekiyor. Hayatı başarısızlıklarla dolu olacak. Ailesinden yardım istemesi kendisi adına faydalı olur yoksa bu şekilde devam ederse hem kendine hemde muhtemelen başkasına zarar verecek.
Haddinizi biliniz aynen!!!
Bu ne canım ya. Türkçülük af edersin neyine senin? Git başka ideolojileri tat gel. işsiz.
bazen ateist, bazen islamcı, bazen türkçü, bazen akpli, bazen chpli olan bir trol arkadaşımız galiba.
hdplilere ve akplilere verdiği ayarlar güzeldir fakat islam ve ALLAH düşmanlığı sinir bozucudur. Ateist olabilirsin ama insanların fikirlerini saygı duymalısın.
süzme bir yazar.

bizim böyle bir torunumuz yok.
#34317333 bozuk saat gibi günde 2 defa doğruyu gösteriyor.
müslümanlarla uğraşmaktan sonunda kafayı kırmış bir troll.
trol sanırım sabahtan beri saçma şeyler yazıp duruyor.
ben değilim. kalsın. türklerden aptal bir araplar kaldı. onlar da zaten evrimin en belirgin ara formu.
islam düşmanı, türk'ün değil en fazla moğol'un torunu olabilecek yazardır. Git ulu tengri ne dua et, dilek ağacından medet umup, gök gürültüsü ve şimşeğe ibadet et seni gidi moğol sevici.

Kısacası donuzlanacası derecede saçmasapan mantaliteli bir insan namzedidir. Sallanmaması gerekir.

Edit:

son saçma başlığını görüp, dayanamayıp donuzu bastığım moğol torunudur.
(bkz: ben de)
'Türk' diye yazsan samimi gelebilirdi ama böyle yazınca samimiyetsiz samimiyetler sözü aklıma geldi.