bugün

Karı nedir ya? madem burada şort giyen kadının hakkını savunuyorsun neden başka yerdeki türban takan kadının hakkını savunmuyorsun? türban takan kadının türban takma hakkı ve özgürlüğü şort giyen kadının şort giyme hakkı ve özgürlüğünden ne 1 eksiktir ne de 1 fazla sevgili kardeşim. şort giyiyorum, kafamı kapatmıyorum diye hak sadece bana mı?
karı nedir? bir taraftan duyarlılık kasarken diğer taraftan sıvayan yazar beyanıdır.
comarin biri turkiyede birini tekmeledi diye ben niye burada turbanli birisini dovecegim anlamadim kardes. burada istersen turban tak, istersen bikini giy, istersen carsafla gez milletin seyinde degilsin. siki ile dusunen comar yok burada. niye duzeni bozayim ki ?

dipnot: amerikada ikamet ediyorum 5 seneyi askin bir suredir.
millet mars a adam göndermeye hazirlaniyo biz halâ birbirimizin kıyafetiyle uğraşıyoruz. bi bok olmaz bizden.
türban takınca karı mı oluyor kadın diyeceksin sahte humanist seni. delinin teki bir kadını tekmeledi diye şort giyenler tekmelendi mi?
http://www.enaktifhaber.c...bayana-irkci-saldiri.html

Allahtan rahatmis beyler..
Ülkemizde yolda yürüyen kadınlara taş atılıyor, dövülüyor da ben mi görmüyorum. En fazla Kabataş'ta deri eldievenli fantastik tipler üstlerine işiyor.