işte bunlar hep show...
Photoshop olabilir. Kanada mı burası brüksel mi?
Sen bile işe arabayla, dolmuşla giderken adam bisiklete binmiş. Bunlar amerikan oyunu.
ergene bak aklı sıra dalga geçeceğini sanmış. o ikinci görseldeki belediye başkanı mı lan? kimle neyi yarıştırıyorsun.

ben tunç soyeri tanıyor isem izmir halkının burnundan getirir. çok değil 2 sene sonra aklımı zikeyim nihat zeybetçi'ye verseydim diyecekler.
itibardan terbiyesizlik olmaz.
Bugün bisiklet yarın mersedes. Bu olayları çok gördük biz. Hadi bakalım sabaha ney var scooter mı.
üzerindeki montta ''teos'' yazıyor. Yani fotoğraf eski bir fotoğraf olup seferihisar belediye başkanlığından.

Masum sözlük chplileri de fotoğrafı yeni sanıyor.

Güzel reklam, iyisi kötüsü olmaz neticede ama ben yemedim, yiyenlere acıdım.

Edit: kabahat başlığı bu sekilde açan kafam bir milyon nickli şark kurnazında. bırak bu primleri, insanları niye yanıltıyorsun?
bizi dıjj güçlere rezil etmiş görüntü.

fakir miyiz lan biz? belediye başkanımıza verecek bir a8 Long (eğlence paketli) yok mu?

utandım.

almanya bizimle dalga geçiyor.
merak etmeyin yakında mini jet ile gider.
parantez içi göstermeyeceğim, bunlara meydan bırakır mıyız lan biz?

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

sözde hepiniz vatansever, hepiniz atatürkçü. açın atam.gov.tr'yi biraz ata'nızı, ata'mızı tanıyın olur mu? oy atarken, 'görse ne der' diye düşünün.
bisürü görgüsüz açgözlü adamdan sonra iyi geldi bu. angela merkel de bi kere operadan eve vitrinlere baka baka yürümüştü berlin sokaklarında. hatta sokakta durmuş bikaç gençle muhabbet etmiş fotoğrafını çekmişler.

normalleşmek her zaman iyidir. makam gelip geçen bişeydir.
Faydalı bir şey yapın da şov olsun.
işte bunlar hep cehape zihniyeti. Bir de "beni ziyarete gelecekler çiçek böcek getirmesinler, kitap getirsinler okitapkar ihtiyacı olan yerlerde kütüphanelere bağışlanacak" demiş. Püüü yazıklar olsun başgaan.
Terbiyesiz adam.

Tunç bey ne yapıyorsunuz ?

Haha ekrem başkanın panosu tunç başkanın bisikleti sağlı sollu vuruyor adamlar.
Bu işe Show diyenler lüks makam arabalarına ne diyor.

Bu mallar adam olmaz.
izmirin itibarını yerlebir etmiştir.
(bkz: şov)
(bkz: pr)
görgüsüzlüğün içinden geçtiği terbiyesizliktir.
bisiklete biner amma, çoktan kucağına oturdurduğu güçler sizin tepenizden inmez.
görsel