chp seçmeni buna da ses çıkartmazsa gelecek seçimde hiç ağlamasın.
Demirtaş'ın mecliste yer almasını sağlayan reislerine laf etmeyenlerin ne kadar beyinsiz ve ikiyüzlü olduklarını anlatan bir eleştiridir.
chp çomarları tarafından savunulan infial.
mhp çok kötü yönetiliyor ama bu haliyle bile şu hareketi yapacak tıynette adam yok mhp'de.

mhp düzelirse türkiye düzelir.
tencere yuvarlanmış ve kapağını bulmuş.
Saçmalık sadece. .
rezaletten öte bir şey bu. vicdan tutulması.

chp'nin vekili bunu yapamaz. hoş sezgin tanrıkulu gibi bir adamı vekil yapıyoruz.

kusura bakmayın bu chp'ye oy çıkmaz.

ayrıca akp'nin yediği naneler bunu haklı çıkarmaz. "sen de böyle yaptıydın" mantığıyla muhalefet olunmaz, muhalefet dik duruşla olur. partiyi mahvettiniz.
he ya fetöcü. şuraya kısa bir not düşeyim;

Gazeteci Tuncay Özkan,
23 Eylül 2008'de Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklandı. Özkan 5 Ağustos 2013 tarihinde darbeye teşebbüs suçlamasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Emekli Albay Levent Göktaş, 7 Ocak 2009 tarihinde Ergenekon soruşturması kapsamında silahlı terör örgütü üyesi olmak suçlamasıyla tutuklandı. istanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından karara bağlanan Ergenekon davasında 20 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

adam fetöcülerin ergekon kumpasında 5,5 yıl içeride yattı nitekim çıktığına göre demek ki şuçsuzmuş.

yarın akp, pkk ile oslo'da imralı'da yine masaya oturursa

görsel

nasıl bugün bu resme cevap veremiyorsanız, yarın da yazdıklarınız karşınıza gelince cevap bulamazsınız.

biraz da delikanlı bir insan olmayı deneseniz?

tt. amk öküzü eksi basacağına karşı tezini yazsana kodumun trolü.
bu operasyonlar olmadan önce hdplilerle fingirdeyen bir mhp genel başkanı değildir.

siyaset değişik bir şey. artık şu şunu ziyaret etti, şu şunula konuştu, gülüştü polemikleriyle yaklaşmak doğru değil. hep söylenen bir şey var, siyaset uzlaşı işi. bu adamlar yaka paça olursa, halk birbirini yer.

tasvip etmiyorum elbet, ancak saçma yerlerden vurmak da afedersiniz salakça.

akp'den bahsetmeye gerek bile duymuyorum. yarın çözüm sürecine başlayıp, ertesi gün muhterem hocamız diye ağlaşmaya bile başlayabilirler.

görsel
arkasından yaptığı açıklama daha skandal.
Bunların ağa babalarından doğu perinçek te apo dan tekmil almıştır, üstelik dağda. Ne var ki bunda!!!
tuncay özkan'a yakıştıramadım. chp'de adam kalmamış.
hdp yi sevmem ancak seküler kürtlerle ulusalcı türklerin ittifak yapması şarttır. seküler kürtler çomarlardan daha aydın daha akıllı insanlardır. mantıklı düşünürler en azından düşünürler. birlikte yapacağımız devrim ülkenin bölünmesinin önüne geçer barışı sağlar. kürtlerin istediği ufak tefek şeyler var. bunların bir kısmı mantıklı bir kısmı mantıksız. tartışa tartışa doğru yol bulunur meseleler çözülür ve aydınlık gelecek için adım atılır.
güya chp içinde ulusalcı diye bilinen adamın eylemidir.

http://www.habergzt.com/c...an-a-ates-puskurdu/56998/

bu hareketler partiyi komple bitirir.