bugün

birçok kadında görülen paranoyaklıktır. peşin hüküm vardır, naber desen bile hemen harekete geçer, sen ne demek istiyorsun der. bu artık psikolojik bir hastalığa dönüşmüştür. nasıl ki her kadına fahişe damgası vurulması ne kadar yanlışsa, her erkeğe de potansiyel sapık muamelesi yapılması da o kadar yakışıksızdır.
(#1635298)
(#1890059)
(bkz: zaman kötü)
merhaba diyene iyi niyetle karşılık verip, aynı iyi niyeti görememiş kadındır. bir erkek, paldır küldür seks konusuna dalıyorsa, başka türlü düşünemez. bunu psikolojik hastalık olarak gören erkek, kendi yaptıklarına şöyle bir bakmalıdır. her kadından bir şeyler umulmamalıdır. fahişe muamelesi gören kadının, erkeği seks manyağı olarak görmeye hakkı vardır.
(bkz: evde kalmıs kadın)
gözleri keskin kadındır.
(bkz: makbule)
(bkz: avrupa yakası)
Sözlükte açılan başlıklara,yazılanlara ve yapılan sohbetlere bakarsanız bayanların neden böyle düşündüklerini daha kolay anlarsınız...
-tüm erkekleri- sex manyağı olarak görmesi için teorik olarak öncelikle tüm erkekleri tanımış olması gerekmektedir ki, bu da kendisinin sex manyağı bir kadın olduğuna delalet etmez mi?bence evet.
sıradandır.
gecenin bir yarısı, içkili bir mekanda tanıştığım iki bayandan biri meraba demek için elimi uzattığımda elimi itmiş sen ne hakla bana elini uzatırsın gibilerinden bakmıştı. o an kendimi çok sapkın hissetmeme sebep olmuştur kendileri. o içkili mekanda canlı müzik yapan bir kişiydim ve o masadaki diğer şahsiyetle olan tanışıklığım vesilesi ile sadece merhaba demek için yanlarına gitmiştim. madem bu kadar narindiniz hanımefendi gecenin bir yarısı sarhoşların arasında ne işiniz var. şimdi bunu yapan hanım başı örtülü idi diyeceğim polemik olacak. o yüzden demiyorum. annanemin de başı örtülü idi.
(bkz: yaptim evet yaptim ama bir sor neden yaptim)
ters psikoloji peşindeki kadındır. komşuda pişer bize de düşer insanıdır.

+ rıdvan ne olur?
- tırtıklı iyidir.
+ peki abi.
hayatında pek fazla erkek arkada$ı olmamı$, ya da erkek dostu olmamı$, erkeklerin kadına göre muamele yaptığını farkedememi$ insandır. duyduklarıyla hareket ettikleri için belki de hayatında çok önemli insanları kaybetmi$tir. ama nedense bundan üzüntü duymaz. gazetede güzin abla' nın dediklerine uyduğu için gururludur.
hayatına giren erkeklerin %90 nın sapık olduğu kadındır belki.
hayatına giren erkek sayısını yüzdelik dilimlerle ifade edicek kadar geniş bir portföye sahip bir kadından duyulmayacak sözlerdir.
(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
kendisinin de seks manyağı olma ihtimali yüksek olan kadındır. bu kadınların erkeklerde baktıkları ilk nokta çükleridir.
kendisi sürekli seksi düşündüğünden herkesi kendisi gibi zanneden kadındır.

eksilendiğine göre burada da var böyle kadınlar.
tüm erkekleri seks manyağı sanmak azmış kadının işidir. kadınları orospu sanmakta azmış bir erkeğin işidir. ne demişler nasıl bakarsan öyle görürsün.
fazla ilgiden bunalmış kadındır.
Feminizm gibi içi boş bir felsefenin doğurduğu kadın modellerindendir. Erkekte devamlı bir suçluluk duygusu uyandırması, erkeği tedirgin etmesi en güçlü özelliği olarak göze çarpar.
türk erkeğinin açlığından kaynaklanan, böyle bir ortamda aksinin de olması mümkün olmayan durum.
kendisini de böyle nitelendirebileceğimiz kadındır.
arada istisnalar vardır. bir iki kişi gördün diye hepsine laf edilmez ki.
kendisini darbeli matkap olarak gören erkek sayısı düşünüldüğünde zaman zaman hak verilebilecek kadındır.