bugün

yalanası yazardır. zevk ve şehvet ile takip etmekteyiz.
Tahrik edici nick altlarına karşı yüzü kızarmış yazardır.
Formattan bihaber yazar. "Yazar" diyorum sadece yazıyor çünkü.
Benim o ve sadece yazıyorum istediğim zaman yazıyorum isteğim yerde yazıyorum çünkü sözlüğü cebimde taşıyorum.
(bkz: high) bilgisayarım yok lan.
Edit: lan nick6 mı bu?
(bkz: ben) imdir. Bilgisayar yok nabayım.
Fake olmakla bilgisayar sahibi olmamakla alakası yok sadece boş vakit geçirilen bi yer olduğundan bilgisayarla uğraşmaya değmez.
aynı bu başlıkta da olduğu gibi türkçe karakter kullanmadan başlık açar ve entry girerler. biz de mobilden giriyoruz ama dikkat ediyoruz bu tarz şeylere. imla, noktalama kurallarına da hiç uymazlar. gammazlara çağrımdır. gelin hakkından bu pislerin.

edit: öhm. sitemim yazara değil, mobil uludağ kullanıp dikkatsizce, kural tanımaksızın entry giren pis insanlaradır. *
Nick6ymış amk adjshs.

Ne diyeyim ki?
Lan ben de kavga var diye heyecanla geldim adamın nickini üstüne alınanlar doluşmuş. Gitti hevesim.

Bir yazar.
Benimdir diye atlayacaktım. Nickaltıymış. Ucuz atlattık. Neyse tanımıyorum kendisini.
Laptoptan girmeye üşeniyorum.
Mobil kullanıcılara kucak dolusu sevgiler göndermeyi kendisine borç bilen yazar.

Not: zaten bedava.
Gecenin bu saatinde bir adet sivrisinek tarafından uyandırılan yazardır.

Üzerine çay bardağı kapattım, zamanla ölecek odamın içerisinde, diğerleri ibret alsın ve çaresizce onu izlesin. Hıh. *
internet için mobil bağlantı kullanan yazardır.
bu hafta itibariyle hayallerine kavuşmuş ve özel bir havayolu şirketinde pilot olmayı başarmıştır. tebrik ediyorum. onca çalışmanın karşılığını alacağını söylemiştim. *
henüz pilot olmuş yazar. gerçek manada*. benim de hostes olasım geldi an itibariyle.
Pilot olduğunu dolaylı olarak belirten yazar beyanıdır. E hadi hayırlısı olsun madem. Uçur bizi.
Edit: adamın nickiymiş lan bu vay arkadaaaaş. Ben çok yanlış gelmişim. Votka kafası pardon.
Onca senelik yatırım ve özverinin ardından, sonunda hayallerine kavuştuğunu öğrenmek beni gerçekten çok sevindirdi.

Kendisini gönülden tebrik ediyorum. Özgür ve güven dolu uçuşlar diliyorum efenim.
gerçekten kararlılık ve cesaret isteyen bir yolda, başarı ile ilerlemesi beni gönülden sevindirdi.
Başarılarınızın devamını diliyorum, saygı ve sevgilerimle.. Mayday!
Özel mesaj yolu ile gelen sayısız tebrik mesajı ve sorular için tüm sözlük yazarlarına ve dostlarına teşekkür'ü borç bilen yazar.
Bilgisayardan entry girmenin zor olması durumundandır. Önünde pc olduğu halde mobil girer.
(bkz: dr candy)
(bkz: votkavisne45)
Tamamen zor gelmesinden ötürüdür.
ben telefondan da bilgisayardan da girerim.