bugün

Hoş gelmiş yazar.

Güzelcene yaz bakalım hadi.
Hoş gelmiş, sefalar vermiş yeni yazarımız.
iyi yazmalar dileyelim.
ilk "koştur bakalım" ını almış yazar. artık kimse tutamaz beni.

teşekkür ediyorum.
ilk geldiğimde nickaltı nedir bilmezdim. Bu arkadaş hızla öğrenmiş, hatta bununla kalmamış benim 3 ayda farkına varabildiğim lookin ve bloody crescent gibi trolleri hemen tanıyor. Belliki birinin fakesi, yakında çıkar kokusu.
Yakinda taniriz elbet kim oldugunu. Sanirim cok ortaligi bulandiran biri degil. Sende kostur yazarı. Ayrica kimin fakesiyse fakesi beni ilgilendirmez yazari.
ilk nickaltını kendisi girmese daha iyi şeyler düşünebileceğim yazar. Neyse hoşgelmiş.
ilk nick altını kendisi girmemiş yazardır. sağolsun nickime başlık acan yazar hoşgeldinini geri aldı galiba.
Hoşgelen bir yazar. Nick altı hızlı girişi ile ileride popüler bir yazar olabileceğini düşünüyorum. Kalemine kuvvet.
bir yazar. pena seni döverim bak. *
bir yazar. kimseyi suçlamaz kendi düşüncesini ifade etmiştir sadece. ayrıca önyargı değil girilen entrylerin tecrübesi ile konusur. haksızlık yaptıgımı düşünmüyorum.

edit:27 yasındayım. kendisiyle aynı yasta oldugumu düşünen ergenlere daha fazla cvp vermek istemiyorum.
ulan yeter be, bi bitmediniz amk.

her yeni gördüğünüze yavşamak zorunda mısınız ?
Nick altımı süsleyen iyi bir yazar.
Esmermis.

Oyle diyo.

Tanımam.
orta kalitede bir yazar.
(#31251444)
Seni tenzih ederim bacım...

Kendisi nicki gibi pek şekerdir.
Entrylerden burç tahmini yapan bir rezzan kiraz'dır.
Sesli entrylerden de gbt mi çıkarır bu.
(bkz: kendi nickini uplayacak kadar aciz olmak)

bir doktor pardon yazar.
aciz bir yazar. sana giren cıkan mı var. diye sorar.
doktor moktor dinlemem sana bi kolonoskopi yaparım 6 ay götünün üstüne oturamazsın.

bir atarlı pardon yazar.
anti oytuncu yazar, nesildeş
Yav sen kimsin ben seninle uğraşacağım. Kendinizi bu kadar önemli mi görüyosunuz aq.

Feyk diyorum çünkü feyksin. Bu kadar basit. Git millete yalakalık falan yap hadi canım hadi.
bir yazar. özelden sürekli sordukları için belirtmek istedim arkadaşlar. bi yerleri flan uplatmak değildi amacım. artı yasımı da kimse sormasın yerine göre 15 lik bi ergen yerine göre 70 lik bir nine bundan kime ne...
Sözlüğün kaşarlanmış trolleri bu kadar üstüne gidiyorsa demekki iyi bir insanmış, hoşgelmiş.
Açık oylayan bir yazar.
Tanımam etmem.
Yoksa beyaz tenli bir hayranım mı !

Tövbe tövbe bak şeytan aklıma giriyor.
Beni kesinlikle tanıyamaz.