bugün

bira nedir sorusunun tam karşılığıdır. misssss.

efes bok. miller ne. bomonti olmaz. becks ı ıh. carlsberg şahane, ama hayır dostlar tuborg.
miller gibi hafif biraya alışmışlar için ağır gelen bira markası.
Abi bira nedir ya gidin votka filan için.
Türkiye sınırları içinde bira diye arpa suyu içenlerin çok sevdiği markadır.

has bira için almanya'ya, hollanda'ya veya belçika'ya git bence.
favorimdir. kaç tane içilirse içilsin sabah uyanınca ağızda acı bi tat bırakmaz. başka biralardan farklarından biridir
Vazgecilmez olmustur benim icin bira konusunda.
haramdır. akp li adamın içmemesi gerekir.
Efes'ten daha kalitelidir, daha güzeldir.
Akepe dinine göre haram olan içkidir.

Doğrusu içn;

(bkz: islam)
En güzel baş döndüren biradır başka alkol kafasıdır.
Olsa da içsek birasıdír.
adam gibi biradır.
şu sıcak yaz akşamlarını çekilebilir kılan meret.
tuboeg special in yerini asla tutamayan yeni başlama içkisi.
ooo alırım bir kaç kutu'dur.
yapımında kimler emek harcıyorsa tek tek gidip ellerini öpmek lazım arkadaş. bira değil sanki, başka bi' şey.

not: danimarkalı kendisi.
tadı en güzel yerli biradır.
Türkiye sinirlari içinde icilesi nadir biralardandir.
başlığın kokusu geldi, geldim. efes' e göre, daha yoğun biradır. kimyager değilim, o yüzden rakam veremem.
ramazanda daha bir güzel giden bira.
10 dan fazla oldu an itibari ile bir hafta içinde içtiğimi saymak için abaküs gerek.

subjektif diye silenin göbeğine döker oradan içerim.
ramazan ramazan başlığına yazılması etik olmayan bira.***
Bunca yildir sabah aksam efes icen bunyeye ilk girdigi andan itibaren ohh be dedirten biradir..vazgecilmezdir. bu kadar gec kesfetmis olmak da bizim ayibimiz olsun..an itibariyle sagliginiza gencler.
belki de ülkemizdeki en lezzetli biradır. ama bu fiyatlarla artık birayı bile keyifle içemez olduk o ayrı mesele. nereye gidiyor bu zamlar?
Kutuyu bilmem ama şişesi oh dedirtmiştir. Ertesi güne mal gibi uyanmak yok, baş agrısı, mide agrısı yok. Kafa yapan kola misali. EFEs ertesi gün insan bunyesini sarsıyor bununla ertesi gün rahat rahat bir de çalıştım. baştan bilseydim keske dedim içince.