bugün

insanları güzel sömüren bir internet sağlayıcısıdır.
pişmanlıktır...
türkiye'de en çok küfür yiyen şeyler sırasında futbolcu ve ebe'lerden sonra 3.sırada gelen internet servis sağlayıcısı. * * * *
sitelere girme ya da hızda bi sorun yok ama youtube da fena sıçıyo şuan. 144 p lik video bile açamıyo.
Bi sure kufretmeyin cunku superonlineda da yavaşlama var.
adam akıllı internet hizmeti sağlayamayan, bu kadar çok küfür yiyip şikayet edilen ve hala kurumsal takılmaya(sözde) devam eden şirket. haram zıkkım olsun.
müşteriyi salak yerine koymaya kalkan altyapı ekiplerine sahip. sokaktaki bina yıkımı nedeniyle sokakta apartmanlar arasından geçen kabloyu gelip kendileri kesti. Tabii ki bağlamadılar gelip. şikayet ve bir sürü sinir harbi falan. 10 gün sonra kabloyu kestikleri yerden onardılar ama hala telefon ve internet yok. arıyorsun diyorlar ki apartman içinde sorun var diye tespit etti ekip, para ile hizmet veririz.
ulan dolandırıcı zihniyet! sen kabloyu kesene kadar çalışan hat şimdi kendi kendine içerden mi bozulmuş!? düzenbaz kafaya bak hele! çözene kadar yeni şikayet kaydı bırakıp düzgün çözüm bulana kadar analarından emdiklerini burunlarından getireceğim!
adil kullanım kotası denen ucube uygulaya hala devam eden internet saglayıcımcı..
veri karşılığı değil de yediği küfürlere karşı ücret belirlese çok daha karlı çıkacak şirket. kaplumbağadan hallice bağlanıyoruz.
yoklukta mecburen kullanılıyor. evet.
Üyeleri kendi kafasına siken internet sağlayıcı.

Olm manyak mısınız lan? Gidin ttnet i zikin kendinize gareziniz ne?
turkcell superonline gibi bir alternatif varken, hala ve ısrarla ttnet'in kullanması, mazoşizmden başka bir şey değildir bence.

fiber internette en iyi alt yapıya sahip superonline, adil kullanım kotasını sonuna kadar kullandırıyor. müşteri temsilcilerine ulaşmak için yarım saat beklemiyorsun, bağlanıyorsun. sorununu da hemen çözüyorlar. ben anlamıyorum ttnet kullanan arkadaşlar bir yazsın hele, hem bu kadar şikayetçi olup hem de neden hala kullandıklarını?
o kadar içim doldu ki en son arayıp küfür edeceğim firma. yeter ulan. nedir bu ? her saniye internet mi kesilir ?
kablonet'e geçip kurtulduğum servis sağlayıcı. aynı hizmet + kablo tv yayınını daha ucuza kullanıyorum . oh mis
45 dakika boyunca müşteri temsilcilerine bağlanmayı bekledikten sonra ulaşabildiğim müşteri temsilcileri telefonu yüzüme kapattı. böyle de kurumsallar işte, allah belanızı versin.
10 seneye yakındır kullandığım ve son zamanlarda yaka silktirendir. Arkadaşım yeter artık yahu, bu kadar zamandır müşterinizim, bu internet hızı nedir? 16Mbps adı altında kakaladiginiz internete bakin yahu. Yükleme hızı 0.1mbps olabilir mi? Sayfa yenileyemeyeceksem, video izleyemeyeceksem(240p bile izlenmiyor), tweet atamayacaksam ne halta kullanıyorum ben bunu pardon da? Müşteri hizmetlerini arıyorum, aybaşını bekleyin düzelmesse bişeyler yapmaya çalışırız diyorlar. Ne demek bu? O zaman aybaşına kadar para da almayın nasıl olsa kullanamıyorum. Yeni bağlanacak arkadaşlara kesinlikle önermiyorum, gidin uydunet bağlatın, superonline baglatin ama ttnet bağlatmayın.
kaç aydır bu sikindirin sözlüğe birşey yazmıyordum. bu orospu evladı şirket için içimi dökeyim biraz.
bu anasını eşşekler sikesice internet sağlayıcı şirket, bu amına koduğumun orospu çocukları, aylardır internetimdeki düzenli kopmalara çare bulamadılar. bu ecdadını siktiğimin çocukları ne adamlar getirdiler buraya, kaç kere garip garip adamları evimize soktuk problemi bulsunlarda halletsinler diye ama internette kopmalar devam etti. tabikide bu süre zarfında paralarını tıkır tıkır almaya devam ettiler. 'biz size internet sağlayamıyoruz kopmalar oluyo o yüzden bu süre zarfında ücret almayacaz' gibi çağa uygun hareketler bu orospu evladı yaratıklarda göremezsiniz.
sözün özü başka bir internet sağlayacısı şirketle anlaşıp onlara para vermek varken bu şeref yoksunlarına para verenin beynini sikeyim. nokta!
ananı sikeyim ttnet. ünlem.
ekleme: size muhtaç bırakanları sikeyim orospu evlatları.
ekleme 2: verdiğimiz paralar haram zıkkım olsun. boğazınızda kalsın. tez zamanda batarsınız inşallah. şerefini siktiklerim.
interneti cidden yavaş sağlayıcı.
müşteri hizmetlerinin kafası "aç kapa düzelir" olan şirket. el mahkum işte napalım.
cevabını merakla beklediğim sorudur. görsel
gene neye sansür yapmış merak edilen kurum. evet.
öğrencilik zamanımda kullandığım hattımı, onlarca kez kapattırma talebinde bulunduğum halde kapatmayan firma.

ulan, kapattırma diye gittiğim işlem sonrası, hat dondurulmuş.

kapattırma talebinde bulunmuşum, sonra geri dönüp ulaşamamışlar telefondan. (sanki sevgiliyiz, trip atıyoz aq)

kapattırma talebinde bulunmuşum, evrak yokmuş.

1.5 senedir sağlam siktiler. en son olarak 414 lira fatura göndermişler, al öde diye.

şimdi ödemeye gidiyorum, ödedikten sonra, bölge müdürlüğünü yakacam.
Türkiye'nin en prestijli fir... yo hayır, 2015 Yılında, türkiye cumhuriyeti'nin başkentinde oturan bendenize internet bağlantısı sağlayamamamış Modern yalancılardır. Vadettikleri internet hizmetini kendilerinden kaynaklanan problemlerden dolayı iki aydır veremiyorlar. En son bilgi teknolojileri ve iletişim kurumuna şikayet ettim, bana "altyapı yetersizliğiden dolayı hizmet veremeyecekleri" söylendi. Altyapının olmamasından bana ne? altyapıyı da ben getireceksem bu zibidiler ne işe yarayacak anlamadım. "Modern hırsız" Unvanına bir de "modern yalancı"yı ekledikleri için kendilerini buradan tebrik ediyorum.

Pardon, biri 4,5g mi demişti?
Yanlışlikla taahütlu 8mgb internet satin aldigim ve aldigimdan beri 2 3 4mgb lerde seyreden hatta 0.5mgb bile düşen sıksık kesilen bir internet sağlayıcısıdır.sözleşmeye uymuyorlsr nasıl taahüt parasini odemeden cikabilirim yardimci olabilenler yesillendirsin.
interneti sosyal paylaşım sitelerine ulaşmayı zorlaştırmak amacıyla bilinçli olarak yavaşlatan servis sağlayıcıdır.