bugün

Entry girip sonrasında entryi silip kaçana hangi kız güvenir de onunla evlenir ki değil mi ama. "Beni de bırakır başka kadınlara kaçar, Allah yazdıysa bozsun" demez mi sonra efendim.

Uludağ sözlük'ün en başta gelen dert kaynağıdır, evet.
Kaçıyor abi kaçıyor. Tam birini buluyoruz diyor yok istemiyorum olayları var bunda. Oysa buradan birine he deseydi şimdi çocuklarının süveterine çoktan altın takıyorduk.
(#46904200) olm nasıl kefil olacaz sana onu bir söyle önce..
ibne olduğun için olabilir mi?

off kafam bugün yine zehir.
o iş senin kaypak çıkman yüzünden bir arpa boyu ilerleyemedi.
''true bak kardeşim,

yaşım 36 ve 44 yaşında bir dul kadınla evlendim, kendisinin de bir kızı var 25 yaşında. babam ise bu bahsetmiş olduğum kızı ile evlendi. böylelikle babam, karımın kızı ile evlendigi için damadım olmuş oldu. bunun üzerine kızım da üvey annem olmuş oldu babamla evlendiği için... hanımımın ve benim geçen sene bir oğlumuz oldu. oğlum hanımımın kızının erkek kardeşi oldu, aynı zamanda babamın da eniştesi.

bir de üvey annemin erkek kardeşi olduğu için dayı oldu. anlayacağınız benim oğlum benim dayım oldu. babamın eşi sene sonunda dünyaya bir erkek çocuğu getirdi. o babamın oğlu olduğu icin benimde erkek kardeşim ve de kızımın oğlu olduğu için de torunum. yani ben torunumun erkek kardeşiyim. ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduğuna göre ben de eşimin kızının babası ve de kızımın erkek çocuğunun erkek kardeşiyim.

kısacası kendimin büyükbabasıyım. bu kadar karışıklığa rağmen gecemi gündüzüme kattım seni takip ediyorum. neden mi? açtığın sikimsonik başlıklarla dünyamı siktin çünkü. günde 2 saat uyuyor 22 saat seni izliyorum ve sen nasıl bi yaratıksın merak ediyorum amcamın oğlunun kızının eniştesinin arkadaşı ıp adresini buldu bile. ve elimde bir tane satır ile sizin eve doğru geliyorum, seni bulduğum zaman anan kumam olarak hayatına devam edecek! senin de beynini dagıtacagım!''
Bi true bi ben ben de soruyorum sahi o iş noldu?
true rakibin olacam ahahaha.
en sonunda bana kalıcak diye korkuyorum.
daha giydiği pardon girdiği entariye sahip çıkamayan adam karıya nasıl sahip çıkacak.

bunun evlenmemesi daha hayırlı.
hayatta inanmam, ne demek evlendiremiyoruz?...
yüreğime indirecek bir haber, inşallah doğru değildir, çünkü smokinimin parası hala ödenmedi.
Bu zamanlarda zor artık. Ya kaçıracaksın bilimum atla katırla Allah ne verdiyse ya da düğün istemiyorum diyen birini bulacaksın. Yapacak bir şey yok.
görsel

evlenmek pahalı kardeşim masrafı bir dert evlendikten sonra evlendiğin insan 180 derece değişiyor ayrı dert aileler ayrı dert akraban 40 iken 80 oluyor ayrı dert. canyoldaş adı üstünde yoldaşı insanın..
+o iş noldu?
-ebenin amı oldu.

başlığı görür görmez artık otomatik söylüyorum bunu.
Manyak mısın olum, başını mı yakcan durduk yere, takıl işte