http://galeri.uludagsozlu...uk.com/r/trt-spor-380166/
an itibariyle el classico'yu yayınlarken(!) maçın içine ettiğinin farkına varmayan devlet televizyonu. reklamlardan maçı izleyemedik arkadaş. zevk alamadık.
Beşiktaşın niang transferini milanın oyuncusu olan mbaye niang görüntüleriyle birleştirip haber yapan kanal...vay ben başımı nerelere vuram.
tv yayını saçmalıklarla doludur. trt web spor da maçlar doluyken normal yayında ossuruktan spor yorumları, muhabbetler, 3 gün öncenin maçını yorumlama, 1992 yılından maç gösterme gibi şeyler yaparlar. ha bunun bir de trt web kısmı vardır ki nereden anlatsam; bir kere maçın dakikası yazmaz, skor yazmaz, oyuna giren çıkanı yazmaz, belki lütfen bir spiker maçı anlatır ama aklına gelirse 30 dakikada 1 kere falan skoru lütfen söyler. sitenin kalitesine ise içler acısıdır, sanırsınız 30 tl ye 1 sene server kiralamışlar. ulan oradan değil metin 2 oynamak mırc a bile girilmez. trt spor kanalına maçı koymazlar web e koyarlar maçı e tabii 50bin kişi yüklenir maçı seyredicez diye sonuç kasar da kasar takıla takıla patates kalitesinde şaşı olarak izlemeye çalışırsınız. sonuç olarak bizden aldığınız paralar delikli kuruşuna kadar haram zıkkım olsun inşallah.
elindeki müthiş arşivi ve süper lig maçlarının özet görüntüleri sayesinde bir adım önde olan resmi spor kanalımız. ntv spor ve sports tv ayrıca kulüp televizyonları maç yayınlarını salı gecesinden sonra alma hakkına sahipler zaten trt haftasonu oldumu kanallarında gösteriyor maçları diğer kanallar alsa bile kimse izlemeyecek o yüzden trt spor kanalı rakiplerine göre bir adım önde.
spiker kalitesi olarak ta trt malum ülkemizin en iyi spikerlerini yetiştiren kurumumuz ama ntv spor spikerleri daha genç kesime hitap eden kişiler ve bu yüzden yorumcular konusunda da ntv spor bir adım önde gibi görünse de trt spor diğer spor kanallarına nazaran daha önde duruyor sebebini söylediğim gibi maç görüntüleri ve avrupa liglerinden gösterdiği maç yayınları.
yayınlarının %95'inin futbolla ilgili olduğu kanal.
çaykur rizespor göztepe maçı yerine cagliari milan maçını vermekte ısrar eden türkiye'nin(!) spor kanalı. trt spor web tv dedikleri bir sistem var ki inanın lig tv'nin kaçak yayınları bile daha düzgün maç veriyor.
takım isimlerini dahi doğru düzgün yazamayan muhabirimsiler ve tuhaf çıkarımlarıyla insanı futboldan tiksindiren yorumcularla dolu kitsch kanal.

web sitesi ise gassaray, rize ve urfa fan sayfası gibi yayın yapar.

benim vergimle bana artistlik yapan arsızların doluştuğu arpalık...
ali ece ve mustafa doğan'ın yorum yaptığı avrupa'dan futbol ve süper futbol programlarında maç özetlerini 40 dakika boyunca verip insanı programdan soğutan ve uzaklaştıran kanal/dı. ama şikayetler üzerine bu durumu düzeltmişler. bir maç yayınlayıp hemen ardından yorum yapıyorlar artık. olması gereken de buydu.
şu an albert riera'nın rakibin üstüne basmadığını, ayağının çarptığını iddia eden bir yorumcuyu konuşturan kanal...
yine şifreye giren kanal. anlamıyorum ki devletin kanalı bile bize şifreli arkadaş. yok artık ya.
barcelona real madrid maçini veren kanal. şifre falan girilmemiştir bize hiç.
uydu anteni çıkarıp tv nin arkasına çatal vs. Metal bir alet dürtmeyi akıl edemeyenlerin izleyemediği kanal.
fakirlerin şifreye takıldığı kanal. cam gibi gösteriyor kanal.
geçenlerde ntvsporu internetten seyrederek barca ve real maçlarını seyrettiğim fakat trt nin sitesine girdiğimde şu anca akışta gösterilmeyen trtspor ve trthd yayınlarını izleyemediğim kanal.
hafta içi her gün 12.30'dan itibaren futbol keyfi programı başlayan kanal. ali ece başlı başına bir ekol zaten. ntvspor bunları yakındır transfer edebilir, çünkü acayip kaliteli yapıyorlar işlerini. ama ali ece gitmez.
geçen sezon roma - lazio derbisi varken inter - cesena maçını yayınlamış olan kanal.
ali ece gibi adamı bünyesinde bulunduran spor kanalı. güntekin onay, rıdvan dilmenbirde emek ege ve özgür buzbaş'ı alırlarsa tamam olacak
ciddi ciddi bir ses sorunu olan kanal.

ses bir kısık bir açık. boşuna demiyorum ben çakma ntv spor diye...
eski maçları vermesiyle güzel olan kanal. evet.
yakında arap liglerini alacak diye korkutan kanal...
yarım saattir spikersiz maç yayını yapıyor.
maç tavşanlı-samsun maçı
sorun hala giderilemedi sanırım.
aha gol de oldu.
15 ekim 2013 Türkiye-Hollanda maçı öncesinde dünden bugüne Türkiye-Hollanda maclarini yayınlayarak güzel bi nostalji yasatmış spor kanalı.
futbolun kendi içinde sistemi değişmesine rağmnen yorum yapanların kafaları hala "kollektif futbol ve bloglar arası açıklık" terimlerinde kalmıştır.
acilen güzel sunucu alması gereken kanal. bir tane kadın sunucu ve ve gudubet gibi. görünce güne kötü başlıyorum vallahi.

sanırsın kpss ile atanmış zorla gelmiş.