bugün

Tesadüf izlerken denk geldiğim haberdir. Girişi izmir de tankerde sıra bekleyen vatandaşları gösterip burası köy değil, burası izmirin merkezi şeklinde olmuştur. istanbul ankara V.b. Birçok ilde benzer durumlar olurken böyle yaklaşım olmamıştır. Chp yi seven bir insan değilim ama haksızlıklar karşısında susmamak gerektiğini düşünüyorum.
Fox un bu haberi hiç göstermemesi kadar yanlıdır. ikisi de yanlıştır. Haberle siyaseti karıştırmayın. Böyle olursa milleti doğru olandan mahrum edersiniz denilesi durumdur.
ben cnnTürk te sabah haberlerinde gördüm.cnnTürk bugün gündemde olanlar diye bahsediyordu ve bahsedilen 3 haberden biri buydu. kaldı ki neresi olduğunun önemi de yok. bu ülkenin insanları artık sikimsonik saçmalıklarla mağdur edilmemeli. hangi parti hangi ideoloji olursa olsun. halkı mağdur edenin mk.

edit: cümle yapısı vs.
zeytinburnu'nda ayda bir 24 saat kesilen suları da görmesi gereken bok çukurunun bir haberi göze sokmasıdır.
referandum öncesi 'hayır' a dair hiçbir olumlu yayın yapmayan bir kanaldan beklenti nedir!
bir ülkenin prestiji başkentidir, ankara adeta bir bok çukuru, onu da göstersinler.
şaşırılmaması gereken durumdur.

adamlar hükümetin televizyonu, belediye chp nin.

anormal bir durum yok ortada.
Aynı şeyi atv de yapıyor.

Haberi izleyen, on aydır su verilmiyor, ortalık tifo ve dizanteriden geçilmiyor sanır, ekranda da susuzluktan ölmüş insanların kuru kafalarını iskeletlerini görmeyi bekler.

Öyle bir abartıp öyle bir demagoji yapıyorlar ki su bekleyen kadınlar bile afallıyor.