bugün

Onlar yüzsüzdur. Efendi gibi git derseniz gitmezler. Ergenleri kulaklarından tutarak kapı dışı etmek gerekir.
(bkz: alınmıyorum)

bu nedenle destekliyorum ay hoşt ayol siktirin gidin yetti artık!!! *
evi arabayı gerekirse böbreği satıp destek olmak istediğim kampanyadır. iş sözlük işinden çıktı artık içselleştirdim. milli mücadelemdir.

tanım ise, sözlüğü eski havasına döndürecek kampanyadır.
(bkz: trolleri istemiyoruz/#31035859)
Troller eger uludag bi yanardag olsa icine atardim sizi. Seviye kalmadi yaa sozlukte.
ey zall duy sesimizi!
Kaç gündür yok söyle güzeldir islam, ataistler böyledir, kürt güzellemeleri, türk salaklıkları vs bir ton başlık açılıyor. burası inci sözlük mü, forum sayfası mı, birçok başlık bu troller sayesinde ilgi görmüyor. Sözlüğün daha kaliteli bir yer olmasını istiyorsan trole sıfır tolerans göstemek lazım. çaylak falanda değil zaten çaylaklık cezasını sadece sözlük formatına aykırıyı entiri girenlere verilir, direk silik vermek lazım...
Ey zall duy sesimizi!
bi siktirolun gidin harbiden. atalarımızı geçtim adamlar allahla peygamberle dalga geçemeye başladılar.
Destek verilmesi gereken kampanya. Evet.
Ortalık ak it dolu. Gitsinler efenim.
Bir kampanya.
siktirmeden de gidebilirler.

gerçi kendileri bilir, son bir zevk almak da isteyebilirler.
destek vereceğim kampanya.
E ne duruyorsunuz mnsktklrm bence de.
Gidelim bi tavla atalım.
Troll olmak neydi troll olmak eskiden bir sanattı.Fakat şimdikiler troll olucam diye insanların değerlerine hakaret eden troll bozmalarıdır.
desteklediğim kampanya. ayrıca belirli bir yaş seviyesi de olmalı ki saçma sapan başlıklardan kurtulalım.