bugün

entellik ruhuna işlediği için sabah 07.00 da uyanıp tüm günün 'en sikko' haberlerini sözlüğe taşır.

en çok bunlara acıyorum ben sözlükte. çükü yok. hoşlanılan kıza sarılmak başlığına bile girip "pis abazanlar" yazıyor.

kütüphanesinde, da vinci şifresi, taş meclisi, tanrı yanılgısı gibi kitaplar var. siki olmasa da kalbi var. uzaktan aşık oluyor troll hanıma.

entelliği bozamıyor. arada özel mesaj çakıyor.

"bir bayandan böyle kelimeler duymak kulağa hiç hoş gelmedi * "

"siktir git okuma o zaman" diyor troll kız. fiks muhabbetler. entel coşuyor, kırılıyor. gözleri dolu dolu..

keşke çükü olsaydı. keşke iett otobüsünde yaşadığı maceraları anlatıp övünmeseydi. t cetvelini götüne sokup ağlar artık. migrostan 10 liraya kampanyalı cumartesi kırmızı şarap alır.

sevdiği kıza eller kayacak. yaban eller dokunacak memelerine.

entelliği seçmeseydi, "ramazan ayı çok saçma su içiyom ben hep" demeseydi, amcık emecekti. ama solu seçti o. kemal kılıçdaşbaş'ı seçti. doğu perinçek dedi. süreç yazdı anca. ince sikiyle edebiye daldı.

şimdi sevdiği kızın arkasından ağaç dikiyor. bir fidan bir insan falan diyor hala. aşkımı bu toprağa gömdüm elbet filizlenecek diyor sonunda.. bıla bıla.. kafa hamur olmuş bunlarda. beyin nasır tutmuş dostlar.

entel görünce dövelim. polise gitseler tipine bakıp onlar da döver, korkmayalım.