bugün

Epeydir siyasi gündemden nefes alıp da dile getiremediğim acı gerçek. Nereye koydunuz lem bu yakışıklıyı?
Biz reklamdan bunaldıydık, adını bilmediğimiz yakışıklıyı niye harcadınız? Sanki memlekette adım başı yakışıklı görüyos.
Sözlükte bu saatte hatun kalmadığını gösteren bu ilgisizliği kınıyorum. Uyudunuz mu kızlaaar?
Kız açmadı be.
Star da padisah dizisinde oynuyor.
Para ezmekle meşgul muhtemelen.
Trivago yakışıklınız Fox da bir dizi de oynuyordu en son. Artık kendi wix sitesini nasıl yaptığını anlatan ukala, kendini beğenmiş ne ayak olduğu belirsiz bir tip var.
trivago bey ile, beraber seçeceğimiz bir otel odasında sabahı zor ederdik...

ah trivago bey ahhh...
o çok yükseldi ya sultan oldu, kalbimin sultanı. * *
Onun yerine ceset gibi bir kız geldi üç kilo mu nasıl şey. Aydınlattiginiz iyi oldu zaten eksilerde olan iq seviyem iyice düşer artık kalbimin sultanına bakaraktan.
Oynadı ve gitti tatlişko minnoş atv de görmüştüm ilk ama dizisi pek tutmadı hemen bitti. Reklam ajansları farketti tabi biraz da keşfeden olsa da gözümüz gönlümüz açılsa.
Hiç internette yakışıklı aradınız mı? Trivago sizi büyük bir yükten kurtararak , 200'den fazla website ve uygulama üzerinden 700.000'den fazla yakışıklının fiyatlarını anında karşılaştırır. Böylelikle ideal yakışıklınızı en uygun fiyata bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. yakışıklı mı? Trivago.
Bir an arda turan'dan bahsediliyor sandım.
Bir reklama tav olmak..
iyi reklammış..
Trivago..
Reklam ettiği odaları güzel kızlara uygulamalı olarak gösteriyormuş, sözlük kızları adına üzgünüm.
Ali Ersan Duru instoş dahil her yerde.