bugün

hiç sevmediğim bir şey. belli de oluyor üstelik. belli olmasına rağmen trip atmak saçma bence. kırıldıysan kırıldığını söyle. kırıldın diye sinirlenecek olan kişi trip attın diye de sinirlenebilir belki.
(bkz: kapris)
ingilizce bir kelime olup Türkçesi seyahat demek. Trip atmak da belki sinirlenip kalkıp gitmek, uzaklaşmak olarak türkçemize girmiş olabilir.
Bazen insanın vicdanının sesini bastırmak için sığındığı sevimli hale getirdiği kelime. Sen bir şey yapmadın aslında o trip atıyor. Hatta daha sevimli hale getirelim "tripçik".

Düşünün ki vücuda zararlı bir bakteri giriyor, enfeksiyon kapıyorsunuz. Vücut onunla savaşırken ateşiniz çıkıyor, bir an önce atmak için kusuyor, ishal oluyorsunuz. Yani vücut reaksiyon gösteriyor.

Vücuda sözel veya hareketli enfeksiyon girdiğinde ise karşıdan tepkisiz kalmasını bekliyorsunuz. Onun sizle o an konuşmak içinden gelmiyor, hatta yüzünüzü dahi görmek istemiyorsa "trip" kelimesine sığınmak kendi kendini teselliden öte bir şey degildir.
ilişki kimyasını, iletişim kanallarını bozan hede.

Bir de en fenası, dedikodu yapan, trip atan erkekler türedi artık.
Erkek duruşu hiç bu kadar bozulmamıştı, görüntü çok çirkin çoook!
Sarhoşluğu tetikler:

görsel

Bazı kötü alışkanlıklara sevk ettiğim doğrudur
Olsa da yesek.
atarın biraz soft hali.
eş dost arkadaş gişe memuru şoför kasiyer fark etmeksizin herkesin ama herkesin yapmadan duramadığı boktur ülkemizde. aile bireyleri dört duvar içinde birbirine karşı tripli, herkes bir sebepten ötürü öbürüne soğuk davranıyor, karşı taraf ilgi gösterince ego falan mı yapıyor napıyor ben anlamıyorum ki bu işin mekanizmasını amına koyayım. kimse kimseyle yaşamayı öğrenemiyor.

''benim bir kırgınlığım var ama söylemem. tavırlarımla belli ederim''

siktir git sabaha kadar trip yap amk.
bi yerden sonra çekilmiyor...

hanımlar...

lütfen...
engel sebebidir. tribi atan yanındaysa, etkili bir osmanlı tokadıyla bayıltıp, o uyanmadan kaçmak gerekir.
Barış manço nun bir parçasının adı sayılabilir.

https://youtu.be/zZEMi4TZ_gU
Kadınların olmazsa olmaz vazgeçilmez ölümcül silahı.
bütün slav kızlarını tanımış kişi yorumu.
ing. Yolculuk.
Tür. Gıcıklık
Bağ. Kafa
Kadınların ata sporu.
kızların ata sporu olarak da bilinir, başa çıkması zordur.
Gerçekten nefret ettiğim.

arkadaş kardeş sevgili akraba Kız erkek genç yaşlı fark etmiyor çekersem ancak çocukların oyun tribini falan çekmek istiyorum ben.
Atması ne kadar güzelse çekmesi de o kadar beterdir.
kızların ata sporudur. keşke tek yaptıkları spor bu olmasaydı da, yabancı hayranlığından kurtulsaydık.
tripten kurtulmak için ne yapmak gerekir arkadaşlar. bundan kurtulmak ıstiyorum. bi yönetimi olan varsa açıkça anlatabilir hani. her erkek ister istemez bu durumla mücadele ediyor. hep aynı sorun gündeme geliyor. neden yani? wtf?
türk kızı aytımı.

işin üzücü yanı şu ki bunu yapmanın iyi bir şey olduğunu sanıyorlar. eskiden soru sormak için soru soran kız vardı. küfür ederdik. şimdi de trip atmak için trip atan kızlar var. vaziyet kötü.

trip atmayan güzel kızları tenzih ediyorum.
kızlar arasındaki salgın hastalık ve bulaşıcıdır.
insanın kendini beğenmişliği ile, kıskançlığının çakıştığı anda belli ettiği duygusal, bir o kadar da kindar bir duygu. nice sevgilileri birbirinden ayırmıştır kim bilir...
dünyanın en saçma şeyidir. tavrını koymayı bilmeyen, ilgi delisi vb. insanların verdiği saçma sapan cevaplarla insanı deli eder. (bkz: peki sen bilirsin)