bugün

özündeki doblocu dayı olan tengirle mi kıyaslıyoruz yoksa yılmaz özdil maskesiyle mi?

cevabım buna göre değişecek çünkü.
Kulvarları farklı.
ikisinide sevmem. Tengir üç kağıtçı ve iftiracı. Traveler de harunun teki. Al birini vur ötekine.
Travel, çık aradan pıçaklarım.
görsel

https://m.uludagsozluk.com/e/42868146/

Teşekkürler ...

Dewamkee ...
En iyisi sifonu çekip ikisinden de kurtulmak.
ben her daim bu tür versuslarda memesi olanı tercih ederim, iki taraftada meme yoksa konuya hiç müdahil olmam.
Traveller alır..pasifmis çünkü..
ikisinide masaya yatırırsak..

Tengir dağa çok bilgi içerikli , siyasi dokunuşlar yapacağı göz önünde olmayan haberleri gün yüzüne çokartır.. Örnek sayıştay raporları.

Trave çok magazinsel takılır. Haber ağırlıklı gider. Bilgi birikimi sıfırdır.. Ama bazen ilginç haberleride koyar önümüze..

ikisinin karşılaştırılması belliki kızdırmak için yapılmış..

Genede tengir açık ara alır..

Beni okuduğunuz için teşekkür ederim..
Trabzonspor vs real madrid gibi olmus.
traveler'dan pek haz etmem ama her iki yazar da başlık sahibi çomarı 8 e katlar. her ikisi için de laf söylemek bu çomarın haddine değildir.
Traveler of secret moments taş gibi kızdır, tengir budun taş gibi kız değildir ve fake hesabıyla nickaltıma aktroll yazmıştır.

Selam traveler hanım, nasısınız inş?
Valla traveler gibi bir hanfendinin tengir gibi bir sansarla anılmasından ben utandım diyebilirim. Neyssss.
aynı kişiler olan ama aslında ortada bir kişilik olmayan versus.
aralarında birşeyler var gibiydi. vs imiş demek
traveler kopyala yapıştırdan ibaret fake hesaplarla ana hesabını destekler.

tengir budun kopyala yapıştır yapmaz araştırıp yazar. kendisi yazar uzun uzun tengir budunu ise benim gibi sevenleri fikirlerine katılanları destekler.
traveler bir ara tengire yavsiyodu bursa ya geleyim felan ayaklari yapiyordu.
yazar olarak ikisinide severim. ikiside farklı yazarlar bu arada, hatta traveler benimle aynı semtten.
traveler haberci tengir yorumcu.
Sadece tek bir şey söyleyecek olan yazar;

'Faşizmden uzak Halkların kardeşliği ve de renkliliği'.

Adiooosê.